Nowa wersja słuchawek Nothing Ear (2) na pierwszych zdjęciach – znajdź różnicę

06.02.2023 |
| Clock Przeczytasz w 3 Minuty
Nowa wersja słuchawek Nothing Ear (2) na pierwszych zdjęciach – znajdź różnicę
Przeczytasz w 3 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Marka Nothing pokazała się szerokiej publiczności za sprawą innowacyjnego smartfona i ciekawych słuchawek Nothing Ear (I). Teraz w sieci za sprawą wycieku pojawiły się fotografie obrazujące słuchawki kolejnej generacji. Niestety, Nothing Ear (2) nie wyglądają już tak wyjątkowo. Przypominają za to swojego poprzednika.

Wyciek zdjęć słuchawek Nothing Ear (2)

Źródłem zdjęć są serwisy OnLeaks i SmartPrix. Na fotografiach widzimy słuchawki TWS, które wyglądają raczej jak obecnie sprzedawany model, nie jak zupełnie nowa generacja. W związku z tym w Internecie można już znaleźć sporo słów o „końcu kreatywności” producenta. A to właśnie świeże spojrzenie na kwestię projektowania urządzeń miało być jedną z największych zalet marki Nothing.

Nothing Ear porównanie generacji
Aktualnie sprzedawany model Nothing Ear (I) – z lewej. Nowy model (wg przecieków) – z prawej strony.

Pierwsza generacja słuchawek Nothing Ear (I), tak samo jak smartfon Nothing Phone (I) mogły wywołać efekt „wow!”.

Jeśli najnowszy model będzie wyglądał niemal identycznie, ciężko spodziewać się powtórzenia tego sukcesu. Trudno będzie też przeprowadzić tak ciekawą kampanię marketingową, jaką widzieliśmy przed premierą obecnie sprzedawanego modelu.

Czy coś w ogóle się zmieniło?

Na szczęście brak zmian w designie, nie oznacza, że są to praktycznie takie same urządzenia. Jeśli chodzi o specyfikację słuchawek, to zmianie uległo położenie mikrofonu ANC z tyłu obudowy na bok.

Prawdopodobnie słuchawki Nothing Ear (2) będą posiadać opcję personalizowania funkcji ANC oraz tryb transparentny. Oprócz tego pojawi się rozbudowany equalizer, więc każdy będzie mógł dostosować brzmienie słuchawek do swoich potrzeb.

Słuchawki TWS Nothing Ear (2) będą mogły być połączone jednocześnie z dwoma urządzeniami i płynnie przełączać się między nimi.

Etui ładujące również wygląda znajomo

Nie tylko słuchawki Nothing Ear (II) wyglądają podobnie do obecnej generacji. Również case z funkcją powerbank jest niemal identyczny jak dziś. Jeśli na grafikach rzeczywiście zobaczyliśmy kolejną generację słuchawek, fani marki będą zawiedzeni. Z drugiej strony ten mało doświadczony producent wysoko postawił poprzeczkę w momencie wejścia na rynek. Ciężko spodziewać się, by co roku prezentował urządzenia wyróżniające się na tle konkurencji.

Nothing Ear
Nowa generacja Nothing Ear niemal nie różni się od poprzednika.

Wciąż pozostaje mieć nadzieję na to, że nieoficjalne doniesienia nie będą miały pokrycia w rzeczywistości.

Największe wrażenie w 2022 roku zrobił smartfon Nothing Phone (I). Przezroczysta obudowa, przez którą widzieliśmy niektóre komponenty, skrywała podzespoły ze średniej klasy. Dzięki bardzo dobrej optymalizacji smartfon pozwala jednak na bardzo sprawną pracę. Dużą rolę w designie odgrywają elementy świecące w postaci LED-ów.

Obecnie marka sprzedaje kilka produktów:

Efektowne podświetlenie Nothing Phone (I)

Ostatnio w sieci pojawił się wywiad z założycielem marki. Wynika z niego, że firma pracuje nad drugą generacją telefonu.

Może zainteresują Cię także inne artykuły

TEMATYKA:
Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.