Trzy nowe pakiety Disney+. Za wysoką jakość będzie trzeba zapłacić więcej

04.09.2023 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Trzy nowe pakiety Disney+. Za wysoką jakość będzie trzeba zapłacić więcej
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Nowe szczegóły na temat zmian w Disney+ wychodzą na światło dzienne. Platforma zaoferuje subskrybentom 3 nowe pakiety. Za treści o wyższej jakości i bez reklam trzeba będzie zapłacić więcej. 

3 nowe pakiety Disney+ 

Mimo że na ten moment dostęp do wysokiej jakości treści uzyskujemy w ramach standardowego pakietu, niebawem może się to zmienić. Jak donosi niemiecki portal Digitalfernsehen, już od listopada w Niemczech zostaną wprowadzone 3 nowe pakiety Disney+, oferujące treści w różnej jakości dźwięku i obrazu. 

W skali miesiąca trzeba będzie zapłacić za nie odpowiednio: 

  • 5,99 euro (wersja z reklamami, niską jakością obrazu, brakiem możliwości wykupienia rocznego abonamentu i odtwarzania offline),
  • 8,99 euro (wersja bez reklam, z jakością obrazu Full HD), 
  • 11,99 euro (wersja bez reklam, z jakością obrazu 4K i dźwiękiem Dolby Atmos).

Nowe pakiety Disney+ nie oznaczają jednak zróżnicowanego dostępu do biblioteki platformy. Aby go odblokować, wystarczy skorzystać z którejkolwiek z dostępnych ofert serwisu.

Początkowo zmiany nastąpią w Niemczech, Danii, Francji, Hiszpanii, Norwegii, Szwecji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii oraz we Włoszech. Można się jednak spodziewać, że z czasem lista ta będzie się wydłużać. 

Disney+ – cena w Polsce

Na ten moment za dostęp do biblioteki Disney+ zapłacimy 28,99 zł miesięcznie albo 289,90 zł w przypadku uiszczenia opłaty za cały rok z góry. Jednak do czasu.

Przypomnijmy, że zgodnie z zapowiedzianymi przed miesiącem zmianami abonentów serwisu czekają podwyżki. 1 listopada cena subskrypcji wzrośnie do 37,99 zł miesięcznie oraz do 379,90 zł przy subskrypcji rocznej.

Platforma szykuje się również do wprowadzenia blokady współdzielenia konta, po tym jak z sukcesem takie rozwiązanie wprowadził Netflix.

Źródło: Digitalfernsehen

Może Cię zainteresować:

TEMATYKA:
Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.