Nowe kolory Xiaomi 13 Ultra dostępne w limitowanej serii

01.06.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Nowe kolory Xiaomi 13 Ultra dostępne w limitowanej serii
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Nowe kolory Xiaomi 13 Ultra mogą zachęcić sporo klientów do kupna tego modelu. Trzeba się jednak spieszyć – to edycja limitowana, a pomarańczowe, niebieskie i żółte modele trafią tylko do ograniczonej liczby użytkowników!

Nowe Kolory Xiaomi 13 Ultra

Chińska premiera Xiaomi 13 Ultra była momentem, kiedy poznaliśmy niemal idealny smartfon. Ma tylko dwie wady – pierwszą jest wysoka cena (ponad 6000 złotych). Odpowiada jednak możliwościom tego telefonu – to światowy „top”. Drugi problem to brak oficjalnej dostępności na polskim rynku. I z tym możemy się jednak uporać, zamawiając Xiaomi 13 Ultra z innego źródła. Teraz chiński producent wyciąga kolejnego asa z rękawa, a są nim nowe kolory obudowy.

Xiaomi 13 Ultra w limitowanej edycji jest dostępne w żółtej, pomarańczowej lub niebieskiej obudowie.

Warto podkreślić, że nie są to „łagodne” barwy. Każdy nowy kolor jest niezwykle jaskrawy, wręcz wściekły! Nie każdemu klientowi przypadnie więc do gustu. Z pewnością jest jednak spora grupa użytkowników, dla których rzucający się w oczy smartfon jest strzałem w dziesiątkę. Nowe kolory to:

  • Sky Blue
  • Carernet Orange
  • Gringo Yellow

Kolor pozostałych elementów smartfona również uległ zmianie. Aluminiowa ramka jest teraz czarna, a pierścień wokół wyspy aparatów – ciemno grafitowy. Takie zmiany zaszły w każdym z trzech nowych wariantów.

Xiaomi 13 Ultra to teraz najlepszy „młodzieżowo” wyglądający smartfon

Nowe kolory Xiaomi 13 Ultra to nie jedyna zaleta modelu. „Trzynastka” Ultra wciąż ma zalety standardowej wersji. Należą do nich:

  • świetny ekran LTPO3 AMOLED QHD pracujący z odświeżaniem 120 Hz
  • rewelacyjny zestaw aparatów 50,3+50+50+50 MP z optyką Leica
  • najmocniejszy procesor do smartfonów – Snapdragon 8 Gen 2

Zwykłe Xiaomi 13 również dostanie nowe kolory

Choć początkowo zapowiedziano nowe kolory Xiaomi 13 Ultra, podstawowa odmiana modelu również trafi do sprzedaży w takich wersjach. Kolory są te same, co w przypadku modelu Ultra:

Nowe kolory Xiaomi 13 - żółty
Nowe kolory Xiaomi 13 – żółty
Nowe kolory Xiaomi 13 - niebieski
Nowe kolory Xiaomi 13 – niebieski
Nowe kolory Xiaomi 13 - pomarańczowy
Nowe kolory Xiaomi 13 – pomarańczowy

Nowe warianty Xiaomi 13 dołączają do pozostałych wersji. Także w najtańszej odmianie Xiaomi 13 oferuje mocarny procesor Snapdragon 8 Gen 2, świetny zestaw aparatów ze szkłami Leica, wodoodporną obudowę i wykończenie w jakości premium.

Może zainteresują Cię także inne artykuły

TEMATYKA:
Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.