Nowe filmy animowane na Netflix ogłoszone. W latach 2023-2024 zadebiutuje 9 produkcji

05.05.2023 |
| Clock Przeczytasz w 3 Minuty
Nowe filmy animowane na Netflix ogłoszone. W latach 2023-2024 zadebiutuje 9 produkcji
Przeczytasz w 3 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Nowe filmy animowane na Netflix ogłoszone! Do kolekcji w dotychczasowym kształcie dołączy 9 kolejnych produkcji. Co o nich wiadomo? Na kiedy zaplanowano premiery? 

Nowe filmy animowane na Netflix (lata 2023-2024)

Nowe filmy animowane na Netflix – a wraz z nimi nieznani i powracający bohaterowie – prezentują się następująco:

Nimona – premiera latem 2023 roku

Nimona

Film oparty na bestsellerowej powieści graficznej ND Stevensona ukaże historię Ballistera Boldhearta – rycerza, któremu niesłusznie przypisano przestępstwo. W wyswobodzeniu się od zarzutów pomaga mu tytułowa bohaterka – zmiennokształtna nastolatka, Nimona. 

W obsadzie znaleźli się m.in. Chloë Grace Moretz (Nimona), Riza Ahmeda (Ballister Boldheart), Eugene’a Lee Yanga (Ambrozjusz Złotobiodry) oraz Frances Conroy, Lorraine Toussaint, Beck Bennett, RuPaul Charles, Indya Moore, Julio Torres i Sarah Sherman.

Małpi Król – premiera latem 2023 roku

Małpi Król

Nowy film familijny Netflixa podąża śladem małpy, która – uzbrojona w magiczny kij – wyrusza na bohaterską wyprawę. Wkrótce staje się jasne, że największym wyzwaniem będzie dla niej poskromienie własnego ego. W tym największym starciu może liczyć na wsparcie ze strony poznanej w drodze dziewczyny. 

Leo – premiera jesienią 2023 roku

Leo

Nowe filmy animowane na Netflix będą też okazją do obserwacji ostatniego rozdziału w życiu klasowego zwierzaka – jaszczurki o imieniu Leo (Adam Sandler). Jego próba ucieczki napotyka masę dziwnych i fascynujących komplikacji.

Uciekające kurczaki: Era nuggetsów – premiera jesienią 2023 roku

Uciekające kurczaki: Era nuggetsów

Sequel “Uciekających kurczaków” zaprezentuje dalsze losy Ginger po tym, jak ledwo uszła z życiem. Czekają ją spokojne schronienie na wyspie i macierzyństwo. Jednak do czasu. Na horyzoncie pojawia się bowiem nowe, przerażające zagrożenie. 

In your dreams – premiera w 2024 roku

In your dreams

Nowa komedia Netflixa opowie o niezwykłej wyprawie dwojga rodzeństwa do świata snów, mającej zapobiec rozwodowi ich rodziców. Zupełnie różni od siebie bohaterowie z czasem odkrywają siłę w tym, że mogą liczyć na siebie nawzajem. 

Ocalić Bikini Dolne: Sandy w akcji – premiera w 2024 roku

Ocalić Bikini Dolne: Sandy w akcji

Sandy Pysia i SpongeBob Kanciastoporty wyruszają do Teksasu, aby przeciwstawić się nikczemnemu spiskowi i uratować swoje miasteczko.

That Christmas – premiera w 2024 roku 

That Christmas

Świąteczne filmy animowane na Netflix mają twarz “That Christmas” – kilku wzruszających opowieści o miłości i samotności, rodzinie i przyjaźni, w których nawet święci popełniają błędy. 

Thelma the Unicorn – premiera w 2024 roku

Thelma the Unicorn

Marzenie kucyka o wielkiej sławie spełnia się z chwilą, gdy cudownym zrządzeniem losu przemienia się w jednorożca. Wkrótce przyjdzie mu jednak poznać cenę sławy.

Ultraman – premiera w 2024 roku 

Ultraman

Nowe filmy animowane na Netflix zamyka “Ultraman”. Jego bohaterem jest mistrz baseballu, Ken Sato, który wraca do rodzinnej Japonii, aby zastąpić obrońcę Ziemi – tytułowego Ultramana. Związane z tym obowiązki zaczynają go jednak przerastać, unaoczniając mu, na czym w istocie polega superbohaterstwo. 

Źródło: Netflix 

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.