Search icon

Nowa funkcja Tindera – udostępnij moją randkę. Czy warto z niej skorzystać?

30.04.2024 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Nowa funkcja Tindera – udostępnij moją randkę. Czy warto z niej skorzystać?
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Korzystanie z serwisów i aplikacji randkowych staje się coraz popularniejszą formą na poznanie drugiej połówki. Nic dziwnego – dziś jesteśmy bardzo zabiegani, często spędzając w pracy wiele godzin każdego dnia. Niestety, spotkania z nieznajomymi mogą jednak nie być do końca bezpieczne. Nie mamy w końcu pewności, kto jest po drugiej stronie ekranu. Tinder o tym pomyślał, wkrótce w aplikacji pojawi się funkcjonalność, na którą czekaliśmy.

„Udostępnij moją randkę” w aplikacji Tinder – nowa funkcja

Umawiając się z nieznajomą osobą często informujemy o tym naszych znajomych, rodziców, czy kogoś bliskiego. Ma to na celu zabezpieczenie przed spotkaniem z kimś, kto mógłby mieć wobec nas złe zamiary. Takie działanie wkrótce ułatwi nam nowa funkcjonalność aplikacji Tinder. To obecnie jedna z najpopularniejszych apek do randkowania, stale dodająca pewne nowości i funkcjonalności.

„Udostępnij moją randkę” to funkcja pozwalająca szybko przesłać komuś szczegóły zaplanowanego spotkania.

W aplikacji Tinder pojawi się unikalny link, który możemy wysłać do dowolnej osoby. Po jego otworzeniu wyświetla się profil zaplanowanej randki. Pojawią się tam wszystkie niezbędne informacje:

  • data i godzina spotkania
  • lokalizacja randki
  • informacje o osobie, z którą się spotykamy (imię i nazwisko, wiek i zdjęcie)
skróty na tinderze
Aplikacja Tinder

Tinder wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników

Twórcy aplikacji Tinder przed zaplanowaniem wprowadzenia nowej funkcji przeprowadzili badania rynku. Wyszło z nich, że nawet połowa randkujących osób i tak informuje o szczegółach randki bliskie osoby – znajomych lub rodzinę. Funkcja „Udostępnij moją randkę” jest więc po prostu ułatwieniem tego.

Przesłanie komuś zaufanemu informacji o planowanym spotkaniu z nieznajomą osobą może znacznie poprawić bezpieczeństwo randki. W razie ryzyka niebezpieczeństwa można szybciej zareagować.

jak usunąć tindera
Randki z Tinder

Nowa funkcja początkowo trafi tylko na wybrane rynki. W pierwszej kolejności skorzystają z niej randkujący w Stanach Zjednoczonych, Australii, Kanadzie, Indiach, Meksyku, Tajlandii, Wietnamie, Korei, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Holandii, Brazylii, Japonii, Singapurze i Szwajcarii. Docelowo ma jednak znaleźć się w aplikacji Tinder u wszystkich użytkowników.

Telefony w promocyjnych cenach

Może zainteresują Cię także inne artykuły

Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.