Search icon

“Nieobliczalna”: Wieniawa, Grochowska i Cielecka w thrillerze. Kiedy premiera na Prime Video?

04.05.2024 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
“Nieobliczalna”: Wieniawa, Grochowska i Cielecka w thrillerze. Kiedy premiera na Prime Video?
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Amazon Prime Video również otwiera się na rodzimych twórców, ogłaszając premierę nowego, polskiego filmu – “Nieobliczalna” z Julią Wieniawą, Agnieszką Grochowską i Magdaleną Cielecką w obsadzie. Zobaczymy go jeszcze w tym miesiącu. Kiedy dokładnie?

Nieobliczalna – nowy polski film Amazon Prime Video

Popularne serwisy streamingowe, na czele z Netflixem coraz chętniej zapraszają do współpracy twórców znad Wisły. Kierunek ten rozwija również Amazon Prime Video, w którego bibliotece jeszcze w maju znajdziemy nowy polski thriller pt. “Nieobliczalna”. 

Produkcja podąża śladem bohaterów, zagubionych w złożoności własnego życia. Namiętności i lęki napędzają ich codzienność, do której wkrada się w pewnym momencie również wątek kryminalny. Jak można przeczytać w oficjalnym opisie filmu: 

Martyna (Agnieszka Grochowska) razem z Wojciechem (Paweł Małaszyński) tworzą pozornie szczęśliwy związek. Jednak to tylko fasada skrywająca okrutną prawdę. Jedyną osobą, która ją zna, jest ojciec Wojciecha – Stefan (Andrzej Seweryn). Magdalena Cielecka wcieliła się w rolę przyjaciółki Martyny – Alicję, samotną matkę 20-letniego Daniela (Dawid Ptak), który spotyka się z Adeliną (Julia Wieniawa). Adelina, mimo bardzo młodego wieku jest zdana tylko na siebie, opiekując się chorą matką (Magdalena Czerwińska), a Daniel jest jej nadzieją na lepsze życie. 

Serwis zdążył opublikować już pełen napięcia zwiastun filmu “Nieobliczalna”. Znajdziecie go poniżej: 

Nieobliczalna – obsada i twórcy 

Prime Video może pochwalić się gwiazdorską obsadą filmu, w skład której wchodzą m.in.: Julia Wieniawa, Agnieszka Grochowska, Paweł Małaszyński, Andrzej Seweryn, Magdalena Cielecka oraz Magdalena Czerwińska.

Za reżyserię produkcji odpowiada Piotr Trzaskalski (“Edi”, “Mistrz”, “Mój rower”, “Na chwilę, na zawsze”), pracujący ze scenariuszem autorstwa Małgorzaty Sobieszczańskiej i Krzysztofa Gurecznego.

Kiedy premiera na Amazon Prime Video? 

“Nieobliczalna” na Prime Video zadebiutuje 17 maja 2024 roku. 

Źródło: Amazon Prime Video

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.