Lotos przedłuża zniżkę 30 groszy na paliwo dla uczestników programu Navigator

01.07.2022 |
| Clock Przeczytasz w 3 Minuty
Lotos przedłuża zniżkę 30 groszy na paliwo dla uczestników programu Navigator
Przeczytasz w 3 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Pod koniec czerwca 2022 roku Orlen wprowadził wakacyjną promocję. Korzystając z niej, kierowcy mogą zatankować paliwo 30 groszy taniej na każdym litrze. Także BP uruchomiło podobną akcję ze zniżkami na paliwo. Podobna obniżka jest też dostępna na Lotosie. Wakacyjna promocja na Lotos pozwala zatankować taniej o 30 groszy, choć są pewne ograniczenia.

Tańsze paliwo na Lotos – zasady promocji

Możliwość zatankowania tańszego paliwa to bardzo dobra wiadomość dla wielu kierowców. Ceny benzyny i diesla osiągają dziś bowiem rekordowo wysokie ceny. Promocja na Lotos pozwoli więc nieco oszczędzić podczas codziennych dojazdów do pracy, czy wakacyjnych podróży.

Do końca września 2022 roku na Lotosie paliwo może być tańsze o 30 gr/litr. Ale tylko 150 litrów miesięcznie.

Warunki skorzystania ze zniżki na paliwo w Lotos są podobne, jak na Orlenie. W każdym miesiącu, kiedy promocja na Lotos obowiązuje (od 1 lipca), możesz tankować trzy razy. Każde tankowanie to maksymalnie 50 litrów. Kolejne wizyty na stacji Lotos lub przekroczenie jednorazowo liczby 50 litrów oznacza konieczność zapłacenia standardowej stawki za litr. Oznacza to, że łącznie w ciągu miesiąca możesz kupić na Lotos 150 litrów tańszego paliwa.

Promocja na Lotos

Promocja na Lotos – jak skorzystać?

Aby skorzystać ze zniżki 30 groszy na paliwo musisz podczas płacenia okazać swoją kartę Navigator lub aplikację mobilną. Wcześniej trzeba stać się aktywnym użytkownikiem programu Lotos Navigator. Po akceptacji regulaminów i przejściu do swojej aplikacji (lub na konto na stronie internetowej Lotosu), zobaczysz trzy kupony na miesiąc. Wystarczy okazać je (wraz z kartą Lotos Navigator) przy kasie podczas płacenia, by zniżka została uwzględniona.

Karta Lotos Navigator

Wakacyjna promocja na paliwo w Lotos nie łączy się z innymi zniżkami na paliwo na tej stacji.

Wyjątkiem jest tu akcja „Wakacyjna Loteria Lotos” – możesz wziąć udział w losowaniu nagród, nawet gdy tankujesz ze zniżką 30 gr/litr.

Jakie paliwo jest objęte promocją?

Mamy złą wiadomość dla posiadaczy samochodów z instalacją gazową. W ramach wakacyjnej promocji nie można tankować LPG ze zniżką. Promocją objęte są następujące rodzaje paliwa:

  • benzyna LOTOS 95
  • benzyna LOTOS 98
  • Dynamic 98
  • ON LOTOS Diesel
  • ON Dynamic Diesel
Zniżka na paliwo w Lotos

Kto może skorzystać ze zniżki na Lotos?

Konto Lotos Navigator oraz przypisana do niego karta lub aplikacja mobilna nie są powiązane z konkretnym samochodem. Nie ma więc problemu z tym, aby kilku członków rodziny założyło konto Navigator. Dzięki temu można zwielokrotnić limit tańszego paliwa.

Uczestnikiem Lotos Navigator, a tym samym beneficjentem zniżki na paliwo, może być tylko osoba fizyczna.

Obecnie osoby korzystające z Lotos Pay&Go (możliwość płacenia telefonem bezpośrednio przy dystrybutorze) nie mogą skorzystać ze zniżki. Na stronie Lotos widnieje jednak informacja, że w ciągu kilku dni będzie to możliwe.

Do kiedy trwa promocja?

Wakacyjna promocja na Lotos trwa od 1 lipca do 30 września 2022 roku (została przedłużona). Obowiązuje na wszystkich stacjach Lotos w Polsce. Ich listę znajdziesz pod tym adresem: lista stacji LOTOS.

fot. Lotos

Może zainteresują Cię także inne artykuły

Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.