Nie otwieraj oczu: Barcelona – spin-off filmu z Sandrą Bullock na zwiastunie i z datą premiery

15.06.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Nie otwieraj oczu: Barcelona – spin-off filmu z Sandrą Bullock na zwiastunie i z datą premiery
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

“Nie otwieraj oczu” – wielki filmowy hit z Sandrą Bullock w roli głównej z 2018 roku – doczeka się własnego spin-offa. Mowa o “Nie otwieraj oczu: Barcelona”, który – jak sam tytuł wskazuje – rozgrywa się na ulicach hiszpańskiego miasta. Zwiastun i oficjalny plakat już dostępne. Kiedy premiera?

Nie otwieraj oczu: Barcelona – zwiastun i plakat

“Nie otwieraj oczu” – horror Netflixa sprzed 5 lat – zanosi się na początek zupełnie nowego uniwersum. Już niebawem w bibliotece serwisu znajdziemy jego europejski spin-off – “Nie otwieraj oczu: Barcelona”. Podążając za oficjalnym opisem: 

Producenci »Nie otwieraj oczu« rozszerzają uniwersum, które zrobiło furorę wśród widzów w 2018 roku, i zapraszają na film »Nie otwieraj oczu: Barcelona«. Po tym, jak tajemnicza siła zdziesiątkowała ludzkość, Sebastian walczy o przeżycie, przemierzając opustoszałe ulice Barcelony. Jednak gdy zawiązuje niełatwy sojusz z innymi ocalałymi i próbuje opuścić miasto, nieoczekiwanie pojawia się jeszcze bardziej złowieszcze zagrożenie.

Jak widać, niewiele się zmieniło od czasu, kiedy Malorie i dwoje dzieci pod jej opieką próbowali odnaleźć swoją bezpieczną przystań. Przypomnijmy, że produkcja z udziałem Bullock kreśli przed widzem obraz świata, w którym tajemnicza siła sprowadza śmierć na każdego, kto odważy się na nią spojrzeć. Jedyną szansą na ocalenie jest pozostanie ślepym na to, co na zewnątrz. 

Niewykluczone, że sukces “Nie otwieraj oczu: Barcelona” okaże się zielonym światłem dla powstania kolejnych produkcji osadzonych w podobnych realiach, ale w różnych zakątkach globu. Pierwsza prezentacja tytułu już za nami. Zobaczcie zwiastun i oficjalny plakat filmowej nowości: 

Nie otwieraj oczu: Barcelona - plakat

Nie otwieraj oczu: Barcelona – obsada i twórcy 

Obsada “Nie otwieraj oczu: Barcelona” prezentuje się następująco: Mario Casas, Georgina Campbell, Diego Calva Hernández, Alejandra Howard, Naila Schuberth, Patrick Criado, Celia Freijeiro, Lola Dueñas, Gonzalo de Castro, Michelle Jenner i Leonardo Sbaraglia.

Za reżyserię odpowiadają Àlex Pastor oraz David Pastor, współpracujący wcześniej przy tytułach, takich jak “Były lokator” i “Klucz do wieczności”. 

Kiedy premiera?

Premiera filmu została wyznaczona na 14 lipca 2023 roku. Znajdziecie go w serwisie Netflix

Źródło: Netflix

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.