Nawigacja TomTom Go za darmo przez rok (akt. promocja zakończona)

01.09.2023 |
| Clock Przeczytasz w 3 Minuty
Nawigacja TomTom Go za darmo przez rok (akt. promocja zakończona)
Przeczytasz w 3 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Użytkowników nawigacji samochodowych możemy podzielić na trzy grupy. Jedna korzysta z darmowych rozwiązań (np. Mapy Google, Mapy Apple), inna po prostu używa sprzętu i oprogramowania zamontowanego w samochodzie.

Ostatnią grupą są użytkownicy nawigacji premium. To zwykle płatne programy, które oferują coś więcej, niż darmowe odpowiedniki. Przykładem może być TomTom, który najwyraźniej na początku września chce zaprosić do współpracy nowych użytkowników. Zobacz, co zrobić, by mieć nawigację TomTom Go za darmo na cały rok.

TomTom Go za darmo na rok – spiesz się, promocja trwa tylko kilka dni

Wiele osób może kojarzyć markę TomTom z osobnymi urządzeniami, które służyły do nawigowania po drogach. Dziś, w erze smartfonów i rozbudowanych systemów multimedialnych w autach, takie rozwiązanie stopniowo traci popularność. TomTom idzie jednak z duchem czasu – ich nawigację możemy mieć dziś również w formie aplikacji. Teraz mamy świetną okazję, by sprawdzić nawigację TomTom Go.

Twórcy aplikacji stworzyli promocję, w której możemy uzyskać dostęp na rok zupełnie bezpłatnie.

Nawigacja na smartfon TomTom Go za darmo i to aż na rok – promocja twórców TomTom wydaje się być bardzo atrakcyjna. Być może to idealny moment, aby porównać sprawdzony i polecany przez wielu użytkowników program z dotychczas używanymi rozwiązaniami.

TomTom Go za darmo na rok

Co wyróżnia nawigację TomTom Go?

Warto zastanowić się, czy przesiadka z Map Google (lub innego, dotychczas używanego programu) na TomTom Go to dobry pomysł. Nawigacja oferuje kierowcom dokładne i aktualne mapy. Mamy możliwość korzystania z map offline, co przyda się szczególnie podczas wyjazdów zagranicznych. Korzystając z dostępu do Internetu możemy natomiast dostać powiadomienia o natężeniu ruchu, czy znalezionych na trasie utrudnieniach. Użytkownicy TomTom Go mogą też liczyć na powiadomienie o fotoradarach.

Ogromnym plusem TomTom Go jest kompatybilność z Apple CarPlay i Android Auto. Nawigację bez problemu wyświetlimy więc na ekranie samochodu.

Program zwykle zaproponuje nam kilka alternatywnych tras do wyboru. Tym, na co sporo użytkowników zwraca szczególną uwagę, jest asystent pasa ruchu. Dzięki niemu z odpowiednim wyprzedzeniem dowiemy się, który pas ruchu powinniśmy zająć, aby pojechać w dobrym kierunku. To przydatne w szczególności na wielopasmowych autostradach, na dużych rondach, ale także w mieście.

TomTom Go za darmo na rok

TomTom Go ma sporo do zaoferowania, ale… Większość wspomnianych funkcji mają również darmowe programy do nawigacji. Ostatecznie każdy kierowca wybiera najlepszą nawigację zgodnie z własnymi preferencjami.

Jak dostać TomTom Go za darmo na rok?

TomTom Go za darmo to promocja dostępna bezpośrednio u twórców nawigacji. Wystarczy przejść na stronę internetową TomTom, gdzie zakładamy konto i aktywujemy subskrypcję na 12 miesięcy za 0 złotych. Kolejny krok to pobranie aplikacji na smartfon, mamy dwie wersje:

Ostatni etap to zalogowanie się w aplikacji. Możemy cieszyć się bezpłatnym dostępem do wszystkich funkcji przez 12 miesięcy. Nawigacja samochodowa TomTom Go nie ma reklam, a program ten wybrało już wiele milionów kierowców.

Wszystkie szczegóły znajdziemy na stronie TomTom Go.

Do kiedy trwa promocja?

Promocja na testowanie nawigacji TomTom Go za darmo przez rok trwała do 4 września 2023 roku.

Dlaczego warto wybrać dobra nawigację samochodową?

Zalety korzystania z dobrej nawigacji samochodowej są trudne do podważenia. Przede wszystkim mamy dzięki niej pewność, że mapa jest aktualna. Szybko znajdziemy na niej informacje o robotach drogowych, nowych odcinkach ulic, czy tymczasowych utrudnieniach (korki, wypadki, itp.).

Korzystając z nawigacji samochodowej możemy też szybko znaleźć optymalną trasę przejazdu. Zaoszczędzimy więc czas, a także wydamy mniej pieniędzy na paliwo.

Sprawdź inne nawigacje samochodowe TomTom

Może zainteresują Cię także inne artykuły

Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.