My i Wy – Eddie Murphy i Jonah Hill w walentynkowej komedii romantycznej od Netflix

30.01.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
My i Wy – Eddie Murphy i Jonah Hill w walentynkowej komedii romantycznej od Netflix
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Wciąż nie wiecie, co obejrzeć w walentynki? Być może przekona Was do siebie najnowsza komedia romantyczna Netflixa! Mowa o “My i Wy” z Eddiem Murphym i Jonahem Hillem na pokładzie. Tytuł właśnie zadebiutował w serwisie. Jeżeli więc nie chcecie czekać do 14 lutego, możecie ocenić go już teraz. Czego można się po nim spodziewać?

My i Wy – nowa gwiazdorska komedia romantyczna na Netflix

Dwoje młodych ludzi odkrywa, że przeciwieństwa się przyciągają, ale niektóre rodziny – nie, kiedy okazuje się, że ich rodzice mają zupełnie różne wyobrażenia na temat ich związku 

– zapowiada serwis Netflix

Już sam początek ich znajomości nie zwiastował wspólnego happy endu. Mimo to Ezra (Jonah Hill) i Amira (Lauren London) postanowili razem iść przez życie – to zaś postanowiło im nie odpuszczać. Kolejny etap w ich związku przyniesie wiele wyzwań, zgotowanych im przez… ich najbliższych. Bohaterowie szybko przekonają się, że różnice międzykulturowe, międzypokoleniowe i związane z nimi oczekiwania społeczne mogą okazać się śmiertelnie niebezpieczne dla ich relacji. 

W szerszej perspektywie ich historia wybrzmiewa jako satyra społeczna, zorientowana wokół skomplikowanego krajobrazu współczesnej Ameryki, w której musi odnaleźć się pokolenie millenialsów

My i Wy – obsada i twórcy 

Film “My i wy” promują czołowe nazwiska światowej komedii: Jonah Hill w roli potencjalnego zięcia oraz Eddie Murphy w roli przyszłego (przy odrobinie szczęścia) teścia, któremu daleko do entuzjazmu na wieść o nowym członku rodziny. 

Na ekranie towarzyszą im Lauren London, Julia Louis-Dreyfus, Sam Jay, Nia Long, Travis Bennett, David Duchovny, Molly Gordon oraz Deon Cole.

My i Wy Netflix obsada
W filmie pojawiają się również David Duchovny i Julia Louis-Dreyfus.

Hill jest również jednym z autorów scenariusza do filmu, przy którym pracował wraz z Kenyą Barrisem (“Czarno to widzę”, “#blackAF”, “Entergalactic”). Ten ostatni wyreżyserował też tytuł.

My i Wy – gdzie oglądać? Kiedy premiera?

Niniejszy film jest jednym z najnowszych, które wzbogaciły bibliotekę Netflixa. Możecie go znaleźć w serwisie od 27 stycznia tego roku. 

Źródło: Netflix, materiały prasowe

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.