Zapowiedź niedrogich, ale całkiem udanych smartfonów Motoroli

19.12.2023 |
| Clock Przeczytasz w 3 Minuty
Zapowiedź niedrogich, ale całkiem udanych smartfonów Motoroli
Przeczytasz w 3 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Motorola moto G34 5G oraz Motorola moto G24 Power – oto nazwy dwóch niedrogich smartfonów. Powinny całkiem niedługo trafić do sprzedaży. Patrząc na sukces poprzedników, być może znajdą się też w kieszeniach wielu Polaków!

Motorola moto G34 5G – zapowiedź

Premiery kolejnych smartfonów Motoroli bardzo mnie cieszą. Często najnowsze telefony mają bardzo dobry stosunek ceny do jakości, nierzadko oferują też „coś ekstra” w stosunku do konkurencji. A to dostajemy uszczelnioną obudowę w niedrogim modelu, a to telefony możemy kupić w bardzo atrakcyjnych kolorach. Czy w przypadku Motoroli moto G34 5G również miło się zaskoczymy?

Motorola moto G34 5G
Motorola moto G34 5G (źródło: MySmartPrice)

Motorola moto G jest serią smartfonów, która zdobyła serca klientów. To między innymi dzięki niej producent znów cieszy się popularnością, jak jeszcze przed erą smartfonów. Modele najczęściej kosztują od kilkuset do około półtora tysiąca złotych. Motorola moto G34 5G ma być smartfonem tanim, którego cena nie powinna zbliżyć się do tysiąca. Telefon powinien dostać aparat główny z matrycą 50 MP, na pierwszych renderach widzimy też drugi obiektyw. Mam nadzieję, że to szeroki kąt, a nie „zaślepka”, jak w niektórych budżetowych smartfonach. Bateria powinna natomiast mieć standardową dziś pojemność 5000 mAh, a także szybkie ładowanie. Miłym dodatkiem byłyby głośniki stereo i dźwięk Dolby Atmos, o którym też przeczytamy w wielu doniesieniach.

Zaletą wielu niedrogich smartfonów Motoroli jest ekran AMOLED 120 Hz. Tego samego spodziewam się po moto G34 5G. Na wiarygodnie wyglądających renderach, których źródłem jest serwis MySmartPrice widzimy też złącze USB-C, gniazdo słuchawkowe minijack, a także przycisk zasilania, w którym jest czytnik odcisków palca.

Motorola moto G34 5G powinna trafić na rynek w dwóch kolorach. Czarny jest dość klasyczny. Wersja z niebieską obudową ma natomiast plecki z fakturą skóry.

Motorola moto G34 5G
Motorola moto G34 5G (źródło: MySmartPrice)

Motorola moto G24 Power

Wygląd nieco tańszego modelu mocno przypomina Motorolę moto G34 5G, ale także inne smartfony marki. Tu jednak najważniejszy jest dla nas dopisek na końcu nazwy. „Power” oznacza bowiem, że wewnątrz obudowy znajdzie się potężna bateria. Jej pojemność może sięgać 6000 mAh. W połączeniu z niezbyt prądożernymi podzespołami (to w końcu dość tani telefon) możemy liczyć na naprawdę długi czas pracy na jednym ładowaniu.

Motorola motoG24 Power
Motorola moto G24 Power (źródło: MySmartPrice)

Ostateczną specyfikację i wygląd obu modeli poznamy jednak dopiero po oficjalnej premierze. Ta może się odbyć jednak już niedługo. Zdaniem MySmartPrice dwa budżetowe smartfony Motoroli trafią na rynek jeszcze w 2023 roku. Możemy się spodziewać, że będą też dostępne w Polsce.

Źródło zdjęć: MySmartPrice

Może zainteresują Cię także inne artykuły

TEMATYKA:
Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.