Monarch: Legacy of Monsters – Kurt Russell zawalczy z Godzillą. Zobaczcie pierwsze zdjęcia serialu Apple TV+

25.08.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Monarch: Legacy of Monsters – Kurt Russell zawalczy z Godzillą. Zobaczcie pierwsze zdjęcia serialu Apple TV+
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Apple TV+ ogłasza nowy serial, rozwijający uniwersum znane jako MonsterVerse – “Monarch: Legacy of Monsters”. Z Godzillą tym razem zmierzy się Kurt Russell. Zobaczcie pierwsze zdjęcia produkcji.

Monarch: Legacy of Monsters – pierwsze zdjęcia serialu Apple TV+

Apple TV+ zapowiedziało niedawno kolejną głośną produkcję, która rozwinie historię nakreśloną do tej pory przez tytuły, takie jak „Godzilla”, „Kong: Wyspa Czaszki„, „Godzilla II: Król potworów” i „Godzilla vs. Kong”. Mowa o “Monarch: Legacy of Monsters”, którego akcję osadzono po druzgocącej bitwie Godzilli z Tytanami.

Na oficjalnej stronie serwisu czytamy:

Po wielkiej bitwie pomiędzy Godzillą a Tytanami, która zrównała z ziemią San Francisco i po szokującym odkryciu, że potwory istnieją naprawdę, »Monarch: Legacy of Monsters« przygląda się dwójce rodzeństwa, podążającej śladami ojca, aby odkryć powiązania ich rodziny z tajemniczą organizacją znaną jako Monarch. Trop prowadzi ich do świata potworów, a ostatecznie […] do oficera armii Lee Shawa (w tej roli Kurt Russell i Wyatt Russell). Akcja rozgrywa się w latach pięćdziesiątych XX wieku i pół wieku później, gdy Monarchowi zagraża to, co wie Shaw. Dramatyczna saga – obejmująca trzy pokolenia – ujawnia ukryte tajemnice i sposoby, w jakie epickie, wstrząsające wydarzenia mogą odbić się echem w naszym życiu.

Pierwsze zdjęcia produkcji są już dostępne i prezentują się następująco:

Monarch: Legacy of Monsters – Kurt Russell
Kurt Russell w „Monarch: Legacy of Monsters”
Monarch: Legacy of Monsters – Wyatt Russell
Wyatt Russell w „Monarch: Legacy of Monsters”
Monarch: Legacy of Monsters – Anna Sawai
Anna Sawai w „Monarch: Legacy of Monsters”

Monarch: Legacy of Monsters – obsada i twórcy

W roli Lee Shawna wystąpili Kurt Russell (“Strażnicy Galaktyki vol. 2”, “Tango i Cash”, „Pewnego razu… w Hollywood”) oraz jego syn, Wyatt Russell (“22 Jump Street”, “Czarne lustro”, „Falcon i Zimowy żołnierz”), dając się poznać jako odpowiednio starsza i młodsza odsłona postaci. 

Oprócz nich w skład obsady wchodzą: Anna Sawai, Kiersey Clemons, Ren Watabe, Mari Yamamoto, Anders Holm, Joe Tippett i Elisa Lasowski. 

Serial współtworzyli Chris Black („Rozdzielenie”, „Star Trek: Enterprise”) i Matt Fraction (“Hawkeye”). Złoży się na niego 10 odcinków. 

Kiedy premiera?

Data premiery serialu na ten moment pozostaje nieznana. 

Źródło: Apple TV+

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.