Dobra zmiana w aplikacji Netflix – „Moja lista” stanie się bardziej intuicyjna

26.05.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Dobra zmiana w aplikacji Netflix – „Moja lista” stanie się bardziej intuicyjna
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Kolejne funkcjonalności serwisów VOD mają zachęcić widzów do spędzania przed ekranem coraz większej ilości czasu, ale niektóre z nich są też przydatne dla oglądających. Jedną z nowości na platformie Netflix jest poprawa działania „Mojej listy”. Od teraz znacznie prościej odnajdziemy filmy i seriale zapisane na później.

Nowości na platformie Netflix – usprawniona Moja lista”

„Moja lista” to pewnego rodzaju kolejka. Trafiają na nią produkcje, które użytkownik Netflix chce obejrzeć w późniejszym czasie. Dotychczas niestety jej funkcjonalność była dość ograniczona. Powodem był brak możliwości intuicyjnego przeszukiwania kolejki, czy sortowania jej. Właśnie się to zmienia.

Moja lista w Netflix doczekała się usprawnień

Od teraz „Moja lista” posiada możliwość filtrowania i sortowania elementów zakolejkowanych do obejrzenia na później.

Oznacza to, że nie zobaczymy już kolejki filmów i seriali w dość przypadkowej, a wręcz dziwacznej kolejności. Przed wprowadzeniem zmian ciężko było mówić o logicznym poukładaniu zawartości „Mojej listy”.

Moja lista Netflix
Dotychczasowy widok „Mojej listy” – bez dodatkowych opcji sortowania, czy filtrowania.
Nowości na platformie Netflix - usprawniona Moja lista
Usprawniona „Moja lista”

Coming Soon – co zobaczymy w Netflix w najbliższym czasie?

Kolejną nowością na Netflix jest zakładka z zapowiedziami nowości. Zobaczymy tam listę premier w najbliższym czasie – kolejne sezony seriali, nowo dodane filmy, czy produkcje oryginalne. Obok każdego tytułu mamy też krótki opis, trailer oraz datę premiery.

Nowości w Netflix

Najnowsze funkcjonalności ciężko nazwać rewolucją. Na pewno jednak nieco usprawnią wyszukiwanie kolejnych filmów i seriali do obejrzenia.

Może zainteresują Cię także inne artykuły

TEMATYKA:
Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.