Mój Netflix – nowa funkcja w aplikacji mobilnej na iOS i Android. Jak działa?

03.08.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Mój Netflix – nowa funkcja w aplikacji mobilnej na iOS i Android. Jak działa?
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Netflix wprowadza nową funkcjonalność w swojej aplikacji mobilnej. Mowa o “Mój Netflix” – opcji, której zadaniem jest przyspieszenie procesu wybierania tytułu na najbliższy seans. Jak to działa? 

Mój Netflix – nowa funkcja w aplikacji Netflixa 

Netflix zapowiada kolejne zmiany. Tym razem jednak subskrybenci mogą być spokojni. Chodzi o nową funkcjonalność w aplikacji mobilnej serwisu, dostępną na urządzeniach z systemem Android i iOS – „Mój Netflix”. 

Rozwiązanie to stworzono z myślą o użytkownikach, którzy szukają trafionego tytułu na już, często poza domem.

Jak zapowiada platforma:

Nowa karta, dostępna globalnie na urządzeniach z systemem iOS i Android, zapewnia łatwy dostęp do pobranych materiałów […], polubionych filmów, seriali i programów oraz tytułów zapisanych na Mojej liście […]. Użytkownicy znajdą tam również informacje o obejrzanych zwiastunach, ustawionych przypomnieniach, tytułach, których nie obejrzeli do końca lub które oglądali ostatnio, a nawet więcej.

W ten właśnie sposób, w wydzielonej sekcji serwisu znajdziecie spersonalizowaną względem swoich potrzeb przestrzeń, którą kreujecie w pełni samodzielnie – bez dodatkowych “rozpraszaczy” w postaci rekomendacji tytułów czy rankingów aktualnie trendujących produkcji. Im więcej aktywności pojawi się po Waszej stronie, tym bardziej pomocny okaże się “Mój Netflix”. 

Niezależnie od powyższej funkcjonalności, w każdej chwili możecie przejść do standardowego panelu Netflixa – strony głównej i wybranych podstron.

Mój Netflix - nowa funkcja

Mój Netflix – kiedy premiera?

W pierwszej kolejności nową opcję wprowadzono na urządzeniach z systemem iOS. Wraz z początkiem sierpnia 2023 zmiany obejmą także użytkowników Androidów. 

Źródło: Netflix 

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.