James Bond powraca… i jest kobietą. Zwiastun “Misja Stone” od Netflixa

27.06.2023 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
James Bond powraca… i jest kobietą. Zwiastun “Misja Stone” od Netflixa
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Kobieca wersja “Jamesa Bonda jeszcze tego lata trafi do biblioteki Netflixa. Filmowa nowość serwisu – “Misja Stone” z Gal Gadot w roli głównej – doczekała się swojego pierwszego zwiastuna. Co wiadomo na temat produkcji? Kiedy premiera?

Misja Stone – zwiastun Netflixa

“Misja Stone” to thriller szpiegowski, którego główną bohaterką jest Rachel Stone (Gal Gadot) – agentka, pracująca dla ściśle tajnej organizacji, stojącej na straży światowego pokoju. Narzędziem, przy pomocy którego ta ostatnia osiąga swój cel, jest tyleż cenne, co śmiercionośne “Serce”. 

Jak słyszymy w zwiastunie, jest ono zdolne do załamania rynku lub strącenia samolotu, w szerszej perspektywie zaś – zapanowania nad światem. Nietrudno więc wyobrazić sobie, co oznacza jego utrata. Tymczasem najgorszy z możliwych scenariuszy znienacka się spełnia, gdy na horyzoncie pojawia się hakerka, Keya Dhawan (Alia Bhatt).

Jak wspomnieliśmy, pierwszy zwiastun filmu “Misja Stone” jest już dostępny, a okazją do jego zaprezentowania było niedawne, ogólnoświatowe wydarzenie Netflixa – TUDUM 2023. Przygotujcie się na sporą dawkę akcji i widowiskowych scenerii: 

Misja Stone – obsada i twórcy 

Na pierwszym planie produkcji występuje związana z uniwersum DC Gal Gatot (“Wonder Woman”, “Czerwona nota”, “Śmierć na Nilu”). Na ekranie pojawiają się także: Jamie Dornan (Parker), Alia Bhatt (Keya Dhawan), Sophie Okonedo, Matthias Schweighöfer, Jing Lusi, Paul Ready, Jon Kortajarena oraz Archie Madekwe (Ivo).

“Misja Stone” to owoc pracy reżyserskiej Toma Harpera (“The Aeronauts”, “Peaky Blinders”). Scenariusz do niego napisali Greg Rucka i Allison Schroeder.

Kiedy premiera na Netflix?

Data premiery filmu została wyznaczona na 11 sierpnia 2023 roku. Tytuł znajdziecie wyłącznie w bibliotece platformy Netflix

Źródło: Netflix

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.