„Miłość do kwadratu jeszcze raz” to polska propozycja Netflixa na walentynki. Mamy zwiastun

28.01.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
„Miłość do kwadratu jeszcze raz” to polska propozycja Netflixa na walentynki. Mamy zwiastun
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Propozycji na walentynki ciąg dalszy. Tym razem platforma Netflix zaskoczyła polskich fanów, zapowiadając, że w jej bibliotece już wkrótce zagości kolejna część rodzimej komedii romantycznej sprzed dwóch lat – “Miłość do kwadratu”. Tytuł powróci jako “Miłość do kwadratu jeszcze raz”, dość klarowanie wykładając widzom, czego mogą oczekiwać również tym razem. Zwiastun i data premiery poniżej.

Miłość do kwadratu jeszcze raz – polska komedia romantyczna powraca na Netflix

O czym opowie druga część filmu? Oto fragment z oficjalnej zapowiedzi Netflixa: 

Związek Enzo i Moniki przeżywa trudne chwile, gdy okazuje się, że znany dziennikarz stracił pracę, a Monika zaczyna nowy etap w swoim życiu. Twardo stąpająca po ziemi nauczycielka podejmuje wyzwanie prowadzenia show dla dzieci, a Enzo poszukuje nowej ścieżki dla siebie. Między nimi staje Rafał, sławny i przystojny prezenter telewizyjny. Czy ich miłość wytrzyma tę próbę? W końcu nigdy nie jest za późno, żeby w życiu zacząć coś nowego.

W kontekście kasowania produkcji, które zdaniem serwisu nie spotkały się z pozytywnym odbiorem po drugiej stronie ekranu, jego decyzja okazała się dość zaskakująca. Przypomnijmy, że polski tytuł ostatecznie nie podbił serc widowni nad Wisłą, czego świadectwem jest średnia 4,2 na Filmwebie. Jak się jednak okazuje, dostrzeżono w nim potencjał, rozwijając perypetie dobrze znanych bohaterów o kolejny rozdział. 

Nieprzypadkowo ogłoszenie premiery przypada właśnie teraz. Podobnie jak miało to miejsce przed dwoma laty w odniesieniu do jego poprzednika, “Miłość do kwadratu jeszcze raz” promowany jest bowiem jako polska propozycja filmowa na walentynki.

Być może przekona Was do niej poniższy zwiastun:

Miłość do kwadratu jeszcze raz – obsada i twórcy

Wraz z powrotem Enzo i Moniki na ekranie zawitają raz jeszcze odtwórcy ich ról: Adrianna Chlebicka (“Kontrola”, “Hiacynt”, “Baby Blues”) i Mateusz Banasiuk (“Furioza”, “Nie cudzołóż i nie kradnij”, “Płynące wieżowce”). W obsadzie znaleźli się również Mirosław Baka, Krzysztof Czeczot, Jacek Knap oraz debiutujący na łamach tytułu Mikołaj Roznerski. 

Film ponownie wyreżyseruje związany z gatunkiem Filip Zylber (“Parada serc”, “Jak poślubić milionera?”, “Serce nie sługa”).

Miłość do kwadratu jeszcze raz - Mateusz Banasiuk
Mateusz Banasiuk na planie filmu “Miłość do kwadratu jeszcze raz”

Kiedy premiera?

“Miłość do kwadratu jeszcze raz” swojej premiery na Netflix doczeka się w przeddzień walentynek, tj. 13 lutego 2023 roku

Źródło: Netflix, materiały prasowe

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.