Masz komputer z macOS? Możesz pobrać Microsoft Outlook za darmo

16.03.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Masz komputer z macOS? Możesz pobrać Microsoft Outlook za darmo
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Na stronie Microsoftu pojawił się kilka dni temu komunikat, w którym można przeczytać, że firma z Redmond za darmo udostępniła swojego klienta poczty użytkownikom komputerów Mac. Aby zainstalować popularnego Outlooka na Macu, nie trzeba posiadać aktywnej subskrypcji usługi Microsoft 365. Warto dodać, że dotyczy to wyłącznie użytkowników domowych.

Darmowy Microsoft Outlook na macOS

Outlook to chyba jedna z najbardziej popularnych aplikacji do obsługi kont poczty e-mail, której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać.

Outlook obsługuje wszystkich najpopularniejszych dostawców poczty elektronicznej, w tym Gmail, iCloud, Yahoo Mail oraz wiele, wiele innych i pozwala zarządzać kilkoma kontami poczty, a także jednocześnie wyszukiwać w nich treści.

outlook na macos

Dodajmy, że aplikacja zawiera między innymi wbudowany kalendarz, co jest jej dodatkowym atutem.

Co ważne, aplikacja Outlook została zoptymalizowana dla komputerów Mac z układami Apple Silicon i oferuje natywne wsparcie dla tej architektury. Warto dodać, że obsługuje ona między innymi tryb nocny, widżety w Centrum powiadomień oraz funkcję Handoff między macOS i iOS co oznacza, że wiadomość, która zaczęła być tworzona na iPhonie może zostać dokończona i wysłana na Macu.

outlook macos handoff

Aplikację Outlook dla komputerów Mac można pobrać:

Z doświadczenia polecamy wybrać drugą z wymienionych możliwości.

Sprawdź innych klientów poczty:
najlepszy program pocztowy
Najlepsze programy pocztowe na PC i smartfona

Źródło: Microsoft, grafiki: App Store, Microsoft

Może Cię zainteresować:

Bloger technologiczny z zamiłowania. Od 2011 roku korzysta z urządzeń marki Apple i interesuje się perypetiami tej firmy, ale nie straszne mu inne tematy związane z nowoczesną technologią użytkową.