“Me”: nowy, familijny serial sci-fi na Apple TV+ na pierwszym zwiastunie

14.06.2024 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
“Me”: nowy, familijny serial sci-fi na Apple TV+ na pierwszym zwiastunie
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Apple TV+ prezentuje zwiastun zupełnie nowego, familijnego serialu sci-fi typu “coming of age” – “Me”. Premiera tego lata. 

Me – zwiastun nowego serialu Apple TV+

„To, co robimy, gdy wszystko idzie źle, w pewnym sensie sprawia, że ​​jesteśmy tym, kim jesteśmy” – słyszymy w oficjalnym zwiastunie serialowej nowości Apple TV+. “Me” skierowany jest do szerokiego przekroju widowni, a w sposób szczególny przemówić ma do osób w okresie dojrzewania. Zdecydowanie najłatwiej będzie im utożsamić się bowiem z głównym bohaterem – 12-letnim Benem, który wkracza na zaskakującą ścieżkę samopoznania.

Jak można przeczytać w oficjalnym opisie produkcji: 

»Me« podąża za 12-letnim dzieciakiem o imieniu Ben, znajdującym się w ferworze zmagań szkoły średniej (z prześladowcami, zauroczeniami i szkolnymi tańcami włącznie!), próbującym odnaleźć się w ramach swojej nowej rodziny ORAZ uświadamiającym sobie, że ma supermoce. 

Na łamach 10-odcinkowego sezonu Ben wyrusza w podróż ku samopoznaniu i dowiaduje się, czym w istocie są supermoce. Znajduje sprzymierzeńca w osobie swojej przyrodniej siostry, Max, która pomaga mu okiełznać te zdolności i odkryć sekrety kryjące się za tajemnicami i tragediami jego społeczności… a jednocześnie pogodzić się ze wszystkim, co oznacza być Benem.

Zwiastun serialu znajdziecie poniżej: 

Me – obsada i twórcy serialu Apple TV+

W produkcji występują Lucian-River Chauhan, Abigail Pniowsky, Dilshad Vadsaria, Amanda Reid oraz Jessy Yates, Kyle Howard i Sharif Atkins.

Twórcą serialu jest Barry L. Levy (“Paranoja”, “StartUp”, “Krąg ciemności – Bractwo krwi”). 

Kiedy premiera w Apple TV+?

“Me” w Apple TV+ zadebiutuje 12 lipca. Złoży się na niego 10 odcinków. 

Źródło: Apple TV+

Kupując nowy iPhone otrzymasz dostęp do Apple TV+ za darmo

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.