Search icon

Jest data premiery Max w Polsce. Znamy szczegóły pakietów

22.03.2024 |
| Clock Przeczytasz w 3 Minuty
Jest data premiery Max w Polsce. Znamy szczegóły pakietów
Przeczytasz w 3 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Data premiery Max w Polsce nie jest już dłużej tajemnicą. Debiut serwisu określany jest mianem największego wydarzenia branży medialnej i rozrywkowej w 2024 roku. Poznajcie szczegóły. 

Data premiery Max w Polsce ogłoszona

Następca HBO Max – po prostu Max – zadebiutuje na polskim rynku jeszcze w tym roku, dokładnie w czerwcu, o czym mieliśmy okazję się właśnie dowiedzieć. Nie mowa jedynie o zmianie nazwy, ale o sięgających głęboko przeobrażeniach, które odmienią kształt dotychczasowej oferty. 

Ogromnie się cieszę, mogąc podzielić się ekscytującą informacją, że wejście Max na polski rynek nastąpi już w czerwcu. Max będzie platformą, na której użytkownicy znajdą niezrównaną bibliotekę treści – najlepsze światowe i polskie filmy oraz seriale. Mam nadzieję, że dostarczą one naszym widzom mnóstwo rozrywki, niezapomniane emocje i wzruszenia. Max otwiera również przed całą branżą, w tym rynkiem reklamy i dystrybucji, nowe możliwości współpracy.

Na tę chwilę czekaliśmy 2 lata. Jest to ważny krok na drodze rozwoju naszych platform streamingowych. Staramy się, by były one jak najlepiej dopasowane do potrzeb i gustów naszych widzów. To także nowy rozdział w obszarze inwestycji Warner Bros. Discovery w Polsce w najlepsze treści lokalne. Chcemy stać się platformą pierwszego wyboru, na której każdy odbiorca znajdzie dla siebie niezliczone tytuły filmowe, dokumentalne, serialowe, telewizyjne, a ponadto sport, informacje i programy dla dzieci

– komentuje Kasia Kieli, President & Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce oraz CEO TVN.

Max w Polsce – oferta następcy HBO Max imponuje

Jak można przeczytać w oficjalnym komunikacie Warner Bros. Discovery, Max zapewni subskrybentom ponad dwukrotnie większą bibliotekę treści w porównaniu z HBO Max. W pakiecie otrzymacie m.in. popularne – globalne i lokalne – kanały telewizyjne z różnych obszarów tematycznych, w tym TVN24 i CNN. 

Znajdziecie tu też transmisje sportowe, w tym relację z najważniejszego wydarzenia sportowego tego roku – Letnich Igrzysk Olimpijskich Paris 2024 – a także rodzime produkcje dokumentalne, na czele z “Hope” Martyny Wojciechowskiej.

Platforma niezmiennie będzie poszerzać swoją bibliotekę o głośne produkcje oryginalne HBO i Warner Bros. Wśród zapowiedzianych, filmowych i serialowych nowości znalazły się m.in. wyczekiwany 2. sezon “Rodu smoka”, “Diuna: Część 2”, “Pingwin” i 2. sezon “Odwilży”.

Max w Polsce – pakiet z reklamami 

Na liście ogłoszeń dookoła premiery Max w Polsce znalazło się również to, odnoszące się do nowego pakietu z reklamami, mającego charakteryzować się korzystną ceną i ograniczoną liczbą przerywników:

Wprowadzenie pakietu z reklamami w Max to wyraz naszego zobowiązania do tworzenia innowacji w każdym obszarze działalności, w tym także w zakresie produktu reklamowego. Rozległe doświadczenia związane z Ad Lite wynieśliśmy z Playera, w którym ten model z powodzeniem funkcjonuje od kilku lat. Wprowadzamy nowe rozwiązania technologiczne, które pierwszy raz umożliwią reklamodawcom komunikację przy różnorodnych treściach wysokiej jakości, które nigdy wcześniej nie były dostępne w modelu reklamowym.

Kompletny ekosystem streamingowy TVN Warner Bros. Discovery będzie bezprecedensowy na polskim rynku i umożliwi emisję reklam na jeszcze większą skalę przy najlepszym lokalnym i światowym contencie. Z perspektywy naszego produktu reklamowego, jest to kolejna przełomowa innowacja produktowa po wprowadzeniu DAI, Ad_Auction, kanałów nowej generacji FAST i oferty BVOD. Rewolucja na rynku reklamy wideo staje się faktem

– słyszymy od Doroty Żurkowskiej, Senior Group Vice President – Revenue w TVN Warner Bros. Discovery.

Max – rodzaje pakietów 

W sumie z chwilą premiery Max w Polsce użytkownicy staną przed wyborem spośród trzech różnych pakietów – Podstawowego, Standard lub Premium. Otrzymają też możliwość poszerzenia zadeklarowanej oferty o pakiet dodatkowy – Kanały TV i Sport. Charakterystykę poszczególnych z nich znajdziecie poniżej: 

Pakiet Podstawowy:  

 • Przystępna cena i ograniczona liczba reklam
 • 2 urządzenia jednocześnie 
 • Jakość Full HD

Pakiet Standard:  

 • 2 urządzenia jednocześnie
 • Jakość Full HD
 • Możliwość pobrania i odtwarzania offline do 30 tytułów
 • Brak reklam

Pakiet Premium:

 • 4 urządzenia jednocześnie
 • Jakość Full HD lub 4K, dźwięk Dolby Atmos przy wybranych tytułach
 • Możliwość pobrania i odtwarzania offline do 100 tytułów
 • Brak reklam

Pakiet dodatkowy “Kanały TV i Sport”:  

 • Dostęp do bogatej biblioteki kanałów na żywo m.in. stacji informacyjnych – TVN24 i CNN, rozrywkowych – TVN, TVN7, dla dzieci – Cartoon Network i Cartoonito, a także sportowych – Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz relacji z najważniejszych wydarzeń sportowych, w tym tenisowych Wielkich Szlemów, Pucharu Świata w skokach narciarskich, Speedway Grand Prix, kolarskich wielkich tourów, wyścigu 24h Le Mans i wielu więcej
 • Dostępny jako dodatek do każdego bazowego pakietu
 • 2 urządzenia jednocześnie 

Max – ceny

Zgodnie z oficjalnym komunikatem na stronie HBO Max dotychczasowi subskrybenci serwisu zostaną poinformowani mailowo o szczegółach cen Max bliżej terminu uruchomienia platformy.  Alternatywnie obowiązku informacyjnego dochowa dostawca Internetu, telewizji lub operator sieci komórkowej, jeśli z usługi korzystacie za ich pośrednictwem. Warto też na bieżąco śledzić wpisy na oficjalnej stronie HBO Max.

Źródło: Warner Bros.

Może Cię zainteresować:

TEMATYKA:
Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.