Matthew McConaughey i Woody Harrelson zagrają samych siebie w nowym serialu Apple TV+

26.03.2023 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Matthew McConaughey i Woody Harrelson zagrają samych siebie w nowym serialu Apple TV+
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

9 lat po emisji kultowego sezonu “Detektywa” Matthew McConaughey i Woody Harrelson powracają we wspólnym serialu. To historia męskiej przyjaźni wystawionej na wielką próbę, w której aktorzy wcielą się… w siebie samych. Tytuł powstanie dla serwisu Apple TV+.

Matthew McConaughey i Woody Harrelson w nowym serialu Apple TV+

Duet McConaughey-Harrelson miał już okazję sprawdzić się na jednym ekranie niemal dekadę temu, na łamach pierwszego sezonu “Detektywa”. Duet szturmem zdobył serca widzów, a Apple TV+ wierzy, że aktorska para niezmiennie ma w sobie czar sprzed lat i powtórzy sukces.

Serwis postanowił bowiem zainwestować w zupełnie nowy serial, którego gwiazdami są właśnie Matthew i Woody. Co więcej, wystarczy im po prostu być, gdyż wcielają się w postaci siebie samych! Może to być ciekawy projekt, również ze względu na fakt, że aktorzy znają i przyjaźnią się prywatnie od wielu lat.

Nowy serial Apple TV+ ma być utrzymany w konwencji komedii. Fabularnie odsłoni przed widzami historię pięknej, acz nieco dziwnej przyjaźni między dwojgiem aktorów, którzy wraz ze swoimi rodzinami zamieszkują teksańskie ranczo, należące do McConaugheya. Z czasem staje się jasne, że wspólna codzienność wystawia na wielką próbę relację bohaterów. 

Na tę chwilę produkcja nie doczekała się oficjalnego tytułu. Nieznana jest także data jej premiery. Wiadomo już jednak, kto stoi za sterami nadciągającej nowości. 

Pozostali twórcy nowego serialu dla Apple TV+

Reżyserem oraz producentem wykonawczym 10-odcinkowego serialu jest zdobywca nagrody Emmy, David West Read, który pracował m.in. nad “Schitt’s Creek” oraz nadchodzącym “The Big Door Prize”. 

W gronie producentów wykonawczych znaleźli się także McConaughey i Harrelson. Za realizację odpowiada zaś studio Skydance Television (“Fubar„, “The Big Door Prize”, “Foundation”).

Źródło: Apple TV+

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.