„Małe wielkie historie” – nowy serial oryginalny Disney+ z gwiazdą Marvela w obsadzie

08.02.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
„Małe wielkie historie” – nowy serial oryginalny Disney+ z gwiazdą Marvela w obsadzie
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Już wkrótce w serwisie Disney+ znajdziecie nowy serial oryginalny z Kathryn Hahn w roli głównej. W szczególny sposób powinni zainteresować się nim fani twórczości literackiej Cheryl Strayed. Tytuł przenosi bowiem na ekran bestsellerową powieść tej autorki. Przed Wami “Małe wielkie historie”. Kiedy premiera? Co już wiadomo?

Małe wielkie historie – nowy serial oryginalny Disney+ 

“Małe wielkie historie” podążają za perypetiami Claire – kobiety w kryzysie małżeńskim, rodzicielskim i zawodowym. Kiedy jej związek wisi na włosku, córka się od niej oddala, a kariera pisarki podupada, bohaterka otrzymuje propozycję pracy w charakterze felietonistki. 

Pogubiona we własnym życiu Claire miałaby redagować… rubrykę z poradami. Przekonana o własnej niekompetencji w tym zakresie nie unika wątpliwości. Koniec końców współpraca dochodzi jednak do skutku, stając się dla niej swoistą terapią. 

Zanurzając się w cudzych rozterkach, kobieta powraca myślami do najważniejszych chwil w swoim życiu, począwszy od samego dzieciństwa. Niegdyś trudne momenty niespodziewanie okazują się teraz dla niej źródłem siły, piękna, a nawet… powodem do uśmiechu. Jej podróż w głąb samej siebie przekłada się na popularność prowadzonej przez nią rubryki, wprowadzając wiele nadziei w sercach czytelników. 

Małe wielkie historie - Kathryn Hahn
Kathryn Hahn w serialu „Małe wielkie historie” Disney+

Małe wielkie historie – obsada z gwiazdą MCU na pokładzie

“Małe wielkie historie” to kolejny tytuł w aktorskim portfolio Kathryn Hahn, którą możecie kojarzyć m.in. z “WandaVision”, a która pracuje obecnie nad nową produkcją z uniwersum Marvela“Agatha: Coven of Chaos”. 

Oprócz niej na ekranie pojawią się również Sarah Pidgeon, Quentin Plair i Tanzyn Crawford. 

Scenarzystką i producentką serialu jest Liz Tigelaar (“Małe ogniska”, “Druga szansa”). 

Kiedy premiera?

Serial “Małe wielkie historie” zagości w serwisie Disney+ 7 kwietnia 2023 roku.

Źródło: Disney, materiały prasowe

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.