Lupin: część 3. na oficjalnym zwiastunie i zdjęciach. W planach skok stulecia

08.09.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Lupin: część 3. na oficjalnym zwiastunie i zdjęciach. W planach skok stulecia
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Dżentelmen-włamywacz powraca na ekrany po raz trzeci. Netflix podzielił się z widzami oficjalnym zwiastunem i zdjęciami serialu “Lupin”, którego kolejna część zadebiutuje w serwisie w przyszłym miesiącu. W planach jest niezwykle niebezpieczny skok stulecia.

Lupin: część 3. – oficjalny zwiastun i zdjęcia

W rozwinięciu niedomkniętych w części 2. wątków, ukrywający się Assane Diop (Omar Sy) próbuje trzymać się z daleka od swoich najbliższych. Prześladowany przez własną przeszłość, która przyniosła wiele bólu jego rodzinie, powraca jednak do Paryża raz jeszcze, aby przedstawić jedyną słuszną w jego przekonaniu propozycję. Ta zakłada wspólny wyjazd z Francji i zupełnie nowy start poza jej granicami. Z tak odważnym krokiem wiążą się jednak konsekwencje, których bohater nie zdołał przewidzieć.

W opublikowanym niedawno zwiastunie jesteśmy świadkami kolejnego skoku w wykonaniu serialowego Lupina, którego celem jest drogocenna Czarna Perła. Jak to zwykle w przypadku Assane’a bywa, nie obędzie się bez niekonwencjonalnych rozwiązań, na czele z… wystosowaniem osobistego ostrzeżenia przed rabunkiem w kierunku swojej przyszłej ofiary. W całą sprawę po raz kolejny zostaną też zamieszani najbliżsi bohatera (oprócz żony i syna – również matka), co ma przetestować jego granice. Czy wyjdą z tego cało? Przekonamy się już niebawem. 

Lupin: część 3. – obsada i twórcy 

Obok Omara Sy’a (“Nietykalni”, “Jutro będziemy szczęśliwi”) w roli głównej w serialu wystąpili również Ludivine Sagnier, Antoine Gouy, Soufiane Guerrab oraz Shirine Boutella. Twórcami serii są George Kay (“Obsesja Eve”, “Czas prawdy”) i François Uzan (“Rodzinny biznes”, “Nasz kandydat”).

Lupin część 3 - kadr 1.
Lupin część 3. - kadr 2.
Lupin część 3. - kadr 3.

Serial Lupin – o czym jest?

“Lupin” to historia o mężczyźnie od dziecka zainspirowanym postacią, jaką był Lupin – dżentelmen-włamywacz z opowiadań autorstwa Maurice’a Leblanca. Kiedy jego ojciec – senegalski imigrant – zostaje niesłusznie oskarżony o kradzież, daje to początek serii zdarzeń, które napędzają działania Assane’a. Postanawia on wcielić w życie opowieści, które chłonął od lat, stając się współczesnym Lupinem – czarującym i nieuchwytnym przestępcą w słusznej sprawie. 

Kiedy premiera 3 sezonu Lupin?

3. część serialu “Lupin” zadebiutuje w serwisie Netflix za niespełna miesiąc – 5 października. Cały sezon liczyć będzie 7 odcinków.

Źródło: Netflix

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.