Love Island: Wyspa miłości. Gdzie oglądać nowe odcinki i powtórki?

14.03.2024 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Love Island: Wyspa miłości. Gdzie oglądać nowe odcinki i powtórki?
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Love Island 9 zagościło na antenie polskiej telewizji. Czym jest tytułowa Wyspa Miłości, czyli Love Island? Gdzie oglądać powtórki oraz nowe odcinki? Odpowiadamy na wszystkie pytania. Zapraszamy do lektury artykułu, nie tylko fanów tego reality show.

Love Island — Wyspa miłości — co to za program?

Love Island. Wyspa miłości to pierwszy w Polsce interaktywny program telewizyjny typu reality show, inspirowany brytyjskim teleturniejem randkowym o tym samym tytule.

Producentem wykonawczym aktualnie goszczącego na ekranach Love Island 9, jest Jake Vision, natomiast rolę prowadzącej ponownie objęła prezenterka telewizyjna, dziennikarka, modelka i piosenkarka znana z Top Model, Karolina Gilon.

W Love Island. Wyspa miłości bierze udział 10 uczestników, 5 kobiet oraz 5 mężczyzn. Spędzają oni kilka tygodni w willi na tropikalnej wyspie, bez dostępu do Internetu czy też telefonów komórkowych.

love island
Źródło: Love Island – Facebook

Zawodnicy z założenia mają dążyć do tworzenia par, które przetrwają także po programie. Ci, którzy są najmniej lubiani przez widzów lub zostali odtrąceni przez partnera, muszą opuścić reality show. Zwycięzcy otrzymają nagrodę 100 000 zł. Głosowanie jest możliwe z poziomu dedykowanej aplikacji mobilnej na smartfona (dostępna na Android i iOS).

Nowe odcinki Love Island — kiedy w TV?

Gdzie oglądać Love Island? Odcinki najnowszego, dziewiątego sezonu reality show (premiera pierwszego odcinka odbyła się 4 marca) są emitowane:

  • premiera na antenie TV4 od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godzinie 22.00 (do szóstej edycji włącznie emitowane były w Telewizji Polsat),
  • na stronie polsatboxgo.pl oraz aplikacji Polsat Box Go,
  • na platformie Polsat Box Go.

Platforma emituje online odcinki Love Island równolegle do premiery w telewizji.

Love Island — gdzie obejrzeć powtórki?

Co zrobić w sytuacji, gdy przegapisz odcinek Love Island? Gdzie oglądać powtórki? W tym celu można skorzystać z serwisu Polsat Box Go – w aplikacji lub na stronie internetowej. Na platformie VOD są dostępne wszystkie odcinki programu i można je obejrzeć o dowolnie wybranej przez siebie porze, wystarczy jedynie połączenie z Internetem.

Love Island — gdzie oglądać za darmo?

Co jeszcze warto wiedzieć o Love Island? W dniu premiery odcinka można go oglądać Love Island. Wyspę miłości online i za darmo na platformie Megogo. Trzeba jednak liczyć się z tym, że za darmo oznacza obecność reklam.

Do niedawna można było też korzystać ze strony polsatgo.pl oraz aplikacji Polsat GO. Ten darmowy serwis został jednak przeniesiony do usługi Polsat Box GO i zmieniony w tani pakiet Polsat Box Go Start (30 zł abonamentu za dostęp na cały rok, więc prawie jak za darmo).

Może Cię zainteresować:

TEMATYKA:
Z wykształcenia biolog — antropolog, zawodowo od 2017 roku zajmuje się tworzeniem contentu dla różnych marek. Wcześniej pracowała w branży eventowej. Stara się dużo podróżować, przede wszystkim górskimi szlakami, kocha psy (najbardziej swojego setera szkockiego!), jest również miłośniczką gier planszowych oraz gier video, w szczególności z gatunku action-RPG.