Loki: sezon 2. na pierwszym zwiastunie. To szansa na nowe otwarcie dla Marvela?

01.08.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Loki: sezon 2. na pierwszym zwiastunie. To szansa na nowe otwarcie dla Marvela?
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Pierwszy zwiastun 2. sezonu serialu “Loki” jest już dostępny i rodzi nadzieje na to, że Marvel podniesie się z upadku zapoczątkowanego przez film “Ant-Man i Osa: Kwantomania”. Zaprezentowano też nowy plakat. Kiedy premiera?

Loki sezon 2 – zwiastun i plakat

Na oficjalnym kanale Marvela na YouTube znajdziecie już zwiastun 2. sezonu serialu “Loki”. Tym samym ulubieniec widzów w osobie tytułowego (anty)bohatera, boga oszustwa i jednego z największych wrogów Thora powraca na ekrany po szokujących wydarzeniach z finału poprzedniej odsłony serii. Czeka go podróż po multiwersum, w którą udaje się w poszukiwaniu Sylvie, Renslayer i Miss Minutes. W wyprawie towarzyszą mu m.in.: Mobius i Hunter B-15.

Trailer z ich udziałem prezentuje się następująco:

Udostępniono także oficjalny plakat produkcji:

Loki: sezon 2 - plakat

Warto w tym miejscu wspomnieć, że “Loki” jest jedynym serialem Marvela, który został odnowiony na kolejny sezon. Nadzieje wiązane z tytułem są więc niemałe, a pozytywny odbiór już dostępnych odcinków (92% przychylnych recenzji krytyków na Rotten Tomatoes, średnia 8,2/10 w serwisie IMDb oraz 7,6/10 na rodzimym Filmwebie) stanowi dobry prognostyk dla dalszego rozwoju serii.

Loki sezon 2 – obsada i twórcy

W obsadzie znaleźli się m.in.: Tom Hiddleston, Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Sophia Di Martino, Eugene Cordero, Tara Strong, Kate Dickie, Ke Huy Quan oraz Rafael Casal.

Twórcą serialu jest Michael Waldron – scenarzysta “Doktor Strange w multiwersum obłędu”. 

Kiedy premiera?

2. sezon serialu zadebiutuje w bibliotece serwisu Disney+ 6 października. Składać się będzie z sześciu odcinków. 

Źródło: Marvel / YouTube

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.