Search icon

Levinson, The Weeknd, Lily-Rose Depp – ‘The Idol’ od HBO startuje z przytupem

20.07.2022 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Levinson, The Weeknd, Lily-Rose Depp – ‘The Idol’ od HBO startuje z przytupem
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Pierwszy zwiastun głośnej nowości HBO – 'The Idol’ – jest już dostępny i budzi niemałe emocje. Serial zapowiadany jako najbardziej niemoralna historia miłosna przyciąga uwagę nie tylko odważnym kierunkiem fabularnym, ale również zespołem twórców i aktorów. 

The Idol – zwiastun

Trailer ‘The Idol’ potwierdza to, co o produkcji wiedzieliśmy do tej pory. Jej twórcy stronią od eufemizmów, a sceny z udziałem seksu i narkotyków wypełniają zapowiedź od jej początku aż po finał. Jedna z nich zdradza jednak, że ta historia zdecydowanie ma warstwy. Na tę chwilę znamy jednak zaledwie jej początki.

Oto początkująca piosenkarka pop (Lily-Rose Depp) angażuje się w romans z tajemniczym właścicielem klubu w Los Angeles (The Weeknd). Z czasem okazuje się, że stoi on na czele religijnej sekty. 

Znani twórcy i gwiazdorska obsada 

Serial ‘The Idol’ to projekt, w który zaangażowanych jest wiele znanych nazwisk. W rolach głównych występują Lily-Rose Deep – córka Vanessy Paradis i Johnny’ego Deppa. Jej partnerem na scenie jest zaś znany na całym świecie muzyk, The Weeknd. Pełni on również rolę producenta wykonawczego i jednego ze współtwórców scenariusza. Nad tym ostatnim współpracował m.in. z Samem Levinsonem, reżyserem tytułu, znanym z pracy przy Euforii.

Na ekranie zagoszczą również Troye Sivan, Debby Ryan, Rachel Sennott, Jennie Kim, Steve Zissis, Hari Nef i Juliebeth Gonzalez

Tytuł powstał we współpracy HBO ze studiem A24 (Wszystko wszędzie naraz, Midsommar. W biały dzień, Dziedzictwo. Hereditary). 

The Idol – kiedy premiera?

Premiera ‘The Idol’ nastąpi zapewne jeszcze w tym roku do oferty HBO Max. Jej dokładna data wciąż nie jest jednak znana. Prawdopodobnie będzie to listopad 2022.

Źródło: HBO

nano google news

Przeczytaj również:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.