“Langer”: Jakub Gierszał jako seryjny morderca w nowym, polskim thrillerze SkyShowtime

05.06.2024 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
“Langer”: Jakub Gierszał jako seryjny morderca w nowym, polskim thrillerze SkyShowtime
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Kolekcja polskich produkcji oryginalnych SkyShowtime rośnie w oczach. Serwis zapowiedział właśnie kolejną nowość z rodzimego podwórka, bazującą na powieści autora bestsellerów, Remigiusza Mroza. W roli głównej: Jakub Gierszał.

Langer – nowy polski serial SkyShowtime

Po niedawnej zapowiedzi serialu “Śleboda z Marią Dębską, Maciejem Musiałem i Piotrem Packiem w obsadzie, SkyShowtime ma dla Was kolejne dobre wieści. Serwis ogłosił właśnie następną, polską produkcję własną, która przenosi na ekran historię opowiedzianą wcześniej na kartach jednego z najbardziej poczytnych autorów kryminałów nad Wisłą – Remigiusza Mroza. 

Jak można przeczytać w oficjalnym opisie nadciągającej premiery z dreszczykiem: 

»Langer« to sześcioodcinkowy thriller, w którym zobaczymy Jakuba Gierszała w roli tytułowego Piotra Langera – młodego i rzutkiego biznesmena, który po tragicznie zmarłym ojcu odziedziczył holding finansowy. W czasie wolnym od pracy Piotr oddaje się swojej wieloletniej pasji – jest nieuchwytnym seryjnym mordercą, którego od lat bezskutecznie ścigają prokuratorzy.

Pewnego dnia w jego życiu pojawia się zachwycająca kobieta – Nina, która, aby przyciągnąć uwagę Langera i zbliżyć się do niego, zjawia się na jego gali charytatywnej. Wkrótce potem wdaje się w niebezpieczną grę i związek z Langerem, które nie ułatwiają jej szukania dowodów na to, że jest on psychopatycznym mordercą. Czy tym razem sprawiedliwość zwycięży…?

Langer – obsada i twórcy 

Gwiazdą produkcji jest Jakub Gierszał (“Sala samobójców”, “Pokot”, “Pomiędzy słowami”). Serial wyreżyseruje Łukasz Palkowski (“Najlepszy”, “Belfer”, “Chyłka”), wyprodukuje zaś Violetta Furmaniuk-Zaorska (“Kobieta sukcesu”, “Chyłka”, “Behawiorysta”).

Kiedy premiera w SkyShowtime? 

Serwis nie ujawnia na ten moment, kiedy możemy spodziewać się premiery serialu. Wiadomo jedynie, że tytuł znajduje się na wstępnym etapie prac, zatem nastąpi to nieprędko. 

Źródło: SkyShowtime

Polecane soundbary

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.