“Landman” – Billy Bob Thornton, Demi Moore i Jon Hamm gwiazdami nowego serialu twórcy “Yellowstone”

21.02.2024 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
“Landman” – Billy Bob Thornton, Demi Moore i Jon Hamm gwiazdami nowego serialu twórcy “Yellowstone”
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Twórca hitowego “Yellowstone” z Kevinem Costnerem w roli głównej – Taylor Sheridan – pracuje nad nowym serialem pt. “Landman”. Co już wiadomo na temat produkcji? 

Landman – nowy serial od twórcy Yellowstone

“Landman” to najnowszy projekt Taylora Sheridana, który powstaje na podstawie podcastu “Boomtown” i znajduje się aktualnie na etapie zdjęciowym. Tytuł przeniesie Was do współczesnego, zachodniego Teksasu, będącego miejscem ulokowania platform wiertniczych:

Osadzony w przysłowiowych, dynamicznie rozwijających się miastach zachodniego Teksasu »Landman« to współczesna opowieść o poszukiwaniu fortuny w świecie platform wiertniczych. Serial jest historią […] o opryszkach i szalonych miliarderach napędzających boom tak wielki, że zmienia nasz klimat, naszą gospodarkę i naszą geopolitykę

– czytamy w oficjalnym opisie produkcji. 

Landman – obsada i twórcy 

Co rusz ogłaszane są kolejne, głośne nazwiska, które współtworzą obsadę serialu. Wiadomo już, że wystąpi w nim Billy Bob Thornton, Demi Moore oraz Jon Hamm, którym partnerują na ekranie m.in.: Ali Larter, Michelle Randolph, Jacob Lofland, Kayla Wallace, James Jordan, Mark Collie i Paulina Chávez.

Twórcą serialu jest wspomniany Taylor Sheridan (“Yellowstone”, “Sicario”, “Tulsa King”). 

Kiedy premiera?

Data premiery nie została na ten moment ogłoszona. Biorąc jednak pod uwagę, że kilka tygodni temu wystartowały prace na planie produkcji, możemy wypatrywać jej najwcześniej dopiero w przyszłym roku. 

Źródło: Deadline

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.