Kruk sezon 3 – Adam Kruk wraca jako mściciel w nowym zwiastunie. Data premiery ujawniona

28.11.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Kruk sezon 3 – Adam Kruk wraca jako mściciel w nowym zwiastunie. Data premiery ujawniona
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Kruk – jeden z najlepszych polskich seriali Canal+ Online – wkrótce powróci po raz ostatni. Przed Wami zwiastun i oficjalna data premiery. Zapowiada się naprawdę mroczne zwieńczenie serii.

Kruk sezon 3 – zwiastun 

Dramatyczne zakończenie 2. sezonu serialu wybrzmiewa na łamach jego kontynuacji. Tym samym trzecia, a jednocześnie finałowa odsłona tytułu skąpana jest w mroku, czego ucieleśnieniem jest promujący “Kruka” zwiastun. Przekonajcie się sami: 

Kruk sezon 3 – fabuła 

Twórcy serialu nie kryją, że “Kruk” doczeka się mocnego zakończenia. Producent tytułu, Łukasz Dzięcioł, w związku z nadchodzącą premierą ujawnił:

»Kruk« zawsze był i jest dla mnie absolutnie wyjątkowym przedsięwzięciem, ale – jakkolwiek to nie zabrzmi – mam poczucie spełnienia i domknięcia tej historii w najlepszym momencie. Trzeci sezon »Kruka« to pełna emocji i akcji opowieść, która zasługuje na nośne zakończenie. Jesteśmy dumni, że nasz nieoczywisty bohater i jego historia wpisały się w kanon najbardziej docenianych przez widzów kryminałów. Fanom serii mogę obiecać, że w nowym sezonie Adam Kruk pozostaje tak samo skomplikowaną, skonfliktowaną ze sobą i światem, targaną wewnętrznymi demonami postacią, jaką był w poprzednich częściach. Czeka nas mocny koniec!

Punktem wyjścia dla kolejnych doświadczeń bohatera jest głęboko zakorzeniona żałoba i pragnienie odwetu, które wzmagają tlący się w nim od lat mrok:

Widzowie, którzy widzieli 2. sezon »Kruka«, wiedzą, co powinno się wydarzyć dalej – Kruk staje się mścicielem i krwawo rozprawia się z przeciwnikami. Ale ten bohater jest nieobliczalny. Równie dobrze może zaszyć się gdzieś daleko, żeby w ciszy przeżyć żałobę. Którą drogę wybierze? Sam jestem ciekaw, bo ja tylko spisuję jego historię, ale wszystkie decyzje podejmuje Adam Kruk 

– stwierdził Jakub Korolczuk – scenarzysta tytułu. 

Bezwzględna wendeta i równoległe wychowywanie kilkuletniego dziecka mogą jednak zakończyć się prawdziwą katastrofą…

Kruk 3 – obsada i twórcy

3. sezon serialu “Kruk” oznacza powrót na ekrany Michała Żurawskiego, Magdaleny Koleśnik, Tomasza Włosoka i Danuty Kierklo.  Scenarzystą tytułu niezmiennie pozostaje Jakub Korolczuk; reżyserami są zaś Maciej Pieprzyca i Adrian Panek.

kruk sezon 3 - obsada

Kruk sezon 3 – kiedy premiera?

“Kruk 3” zadebiutuje w serwisie Canal+ Online 9 grudnia dwoma pierwszymi odcinkami

Źródło: Canal+ Online, materiały prasowe

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.