Kraven the Hunter – zwiastun filmowej nowości Marvela. Spider-Man ma powody do obaw

23.06.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Kraven the Hunter – zwiastun filmowej nowości Marvela. Spider-Man ma powody do obaw
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Uniwersum Spider-Mana” od Sony już niebawem rozszerzy się o kolejną, filmową nowość. To „Kraven the Hunter” – horror z myśliwym rosyjskiego pochodzenia na pierwszym planie, który za cel obrał sobie uwielbianego przez miliony Pajączka. W roli głównej: Aaron Taylor-Johnson. 1. zwiastun jest już dostępny (uwaga: tylko dla dorosłych widzów!).

Kraven the Hunter – zwiastun dla dorosłych i oficjalny plakat

Po ostatnich niepowodzeniach, których zwieńczeniem był “Morbius”, Sony promuje swoją najnowszą premierę kinową z uniwersum Marvela, decydując się przy tym na odważny krok. Nadchodzący „Kraven the Hunter” otrzymał bowiem kategorię wiekową R, a to oznacza, że zgromadzi przed wielkim ekranem wyłącznie dorosłą widownię. 

Nie inaczej jest w przypadku zwiastuna “Kraven the Hunter”, który zawiera wiele drastycznych scen, prezentując, na co stać głównego (anty)bohatera.

Tym jest tytułowy Kraven Łowca – myśliwy o wyostrzonych zmysłach i niebywałej szybkości, który nie spocznie, póki nie dorwie Spider-Mana. Postać wykreowali przed laty Stan Lee oraz Steve Ditko, a największą popularność przyniosła mu komiksowa historia pt. „Ostatnie łowy Kravena”. 

Pierwszy zwiastun “Kraven the Hunter” znajdziecie poniżej. Ostrzegamy jednak, ten prezentuje się dość krwawo.

Udostępniono także oficjalny plakat produkcji, będący nawiązaniem do komiksowego rysunku Kravena:

Kraven the Hunter - plakat
Kraven the Hunter - Marvel

Kraven the Hunter – obsada i twórcy

Reżyserem filmu jest J.C. Chandor („Chciwość”, „Potrójna granica”), który miał okazję pracować ze scenariuszem autorstwa Arta Marcuma, Matta Hollowaya i Richarda Wenka.

Oprócz Aarona Taylor-Johnsona („Zwierzęta nocy”, „Kick-Ass”, „Iluzjonista”) w obsadzie znaleźli się również: Russell Crowe, Fred Hechinger, Ariana DeBose, Christopher Abbott i Alessandro Nivola.

Kiedy premiera kinowa?

Data premiery tytułu została oznaczona na 6 października.

Źródło: Sony Pictures Entertainment, Marvel

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.