„Korzenie zła” – nowy film braci Sekielskich o aferze SKOK już dostępny. Gdzie oglądać?

13.10.2023 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
„Korzenie zła” – nowy film braci Sekielskich o aferze SKOK już dostępny. Gdzie oglądać?
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Nowy film dokumentalny braci Sekielskich – “Korzenie zła” – jest już dostępny online. Tym razem pod lupę trafiła największa afera III RP, związana z wyprowadzeniem ze SKOK-ów miliardów złotych. Gdzie oglądać? 

Korzenie zła – gdzie oglądać nowy film braci Sekielskich? 

Sekielski Brothers Studio, należące do braci Tomasza i Marka Sekielskich, po wielu latach oczekiwania i na chwilę przed ciszą wyborczą udostępniło w sieci swój najnowszy film – “Korzenie zła”. Projekt, który pochłonął pół miliona polskich złotych i który został w całości sfinansowany poprzez crowdfunding na Patronite, rzuca nowe światło na aferę, która może mieć znamienny wpływ na wyniki nadchodzących wyborów. Mowa o tzw. aferze SKOK, pod którą kryje się wielomiliardowy przekręt finansowy. 

Stojący za tytułem Tomasz Sekielski na początku roku opisał go dla Onetu w następujących słowach: 

Dokument »Korzenie zła« ma ujawniać kulisy afery SKOK, w tym ich powiązania z politykami partii rządzącej i służbami specjalnymi. Ten film pokazuje przerażający obraz bezradności państwa. To, co Jarosław Kaczyński nazywa »układem«, ma się dobrze, bez względu na to, czy rządzi PiS, PO, czy SLD.

Opublikowany przed rokiem zwiastun “Korzenie zła” prezentuje się następująco:

Cały, niemal dwugodzinny film jest już dostępny na kanale Sekielskich na YouTube. Znajdziecie go poniżej:

O czym kolejny film braci Sekielskich? 

Bracia Sekielscy mają też na swoim koncie dwie produkcje obnażające problem pedofilii w Kościele: “Tylko nie mów nikomu” i “Zabawa w chowanego”. Aktualnie pracują nad dokumentem badającym rolę Jana Pawła II w kontekście tuszowania tych przestępczych praktyk. 

Źródło: Onet, SEKIELSKI / YouTube

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.