Konferencja Apple 2023. Gdzie obejrzeć premierę iPhone 15 na żywo?

12.09.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Konferencja Apple 2023. Gdzie obejrzeć premierę iPhone 15 na żywo?
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Zbliża się premiera iPhone 15. Gdzie można obejrzeć transmisję na żywo z prezentacji najnowszych smartfonów Apple? Konferencja Apple to naprawdę ekscytujące wydarzenie, które przyciąga uwagę ludzi na całym świecie zainteresowanych nowymi technologiami spod znaku nadgryzionego jabłka.

Premiera iPhone 15 we wrześniu 2023 roku będzie dostępna także w formie transmisji na żywo. Jeśli więc interesuje Cię, co zaprezentuje Apple już 12 września, sprawdź jak zobaczyć transmisję z wydarzenia.

Jak obejrzeć premierę iPhone 15 na żywo?

Tylko nieliczni będą mogli znaleźć się w miejscu prezentacji iPhone 15. Wszyscy internauci mogą natomiast śledzić wydarzenie online. Transmisja na żywo z premiery iPhone 15 znajdzie się na YouTube.

Już teraz możemy więc zacząć odliczać godziny do długo wyczekiwanego eventu! Początek relacji zaplanowano na godzinę 20.00 we wtorek 12 września.

Apple transmituje premierę iPhone 15 także w swoich mediach

Transmisję live z prezentacji iPhone 15 możemy zobaczyć również na stronie producenta lub w aplikacji Apple TV.

Co jeszcze pokaże Apple na konferencji Wonderlust?

Oczywiście, największą gwiazdą we wtorek 12 września będzie rodzina nowych smartfonów. Seria Apple iPhone 15 tradycyjnie już zadebiutuje w czterech wariantach:

  • iPhone 15
  • iPhone 15 Plus
  • iPhone 15 Pro
  • iPhone 15 Pro Max.

Prezentacja nowych iPhone 15 jest jednocześnie doskonałą okazję do pokazania także innych urządzeń. Najprawdopodobniej Apple zaprezentuje dwa nowe smartwatche: Apple Watch Series 9 i Apple Watch Ultra 2.

Nowe zegarki Apple zadebiutują 12 września?

Zadebiutują też nowe słuchawki Apple AirPods Pro 2 wyposażone w złącze USB-C, podobnie zresztą jak najnowszy iPhone 15, który także posiada to złącze.

Wszystkie nowości Apple w jednym miejscu

Wszystkich szczegółów na temat nowości Apple na 2023 rok dowiemy się już niebawem. Możesz śledzić transmisję na YouTube, stronie Apple lub w Apple TV. Niedługo po prezentacji poszczególnych urządzeń poznasz je też bliżej na naszej stronie. Dowiesz się wszystkiego na temat premierowych iPhone 15, zegarków i słuchawek. Przygotujemy również zestawienia nowości z modelami sprzed roku, a także najważniejszymi konkurentami.

Może zainteresują Cię także inne artykuły

TEMATYKA:
Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.