„Komediantki” (Hacks) powracają z drugim sezonem na HBO Max. Obejrzyjcie zawiastun

28.04.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
„Komediantki” (Hacks) powracają z drugim sezonem na HBO Max. Obejrzyjcie zawiastun
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Hannah Eimbinder oraz Jean Smart wkrótce powrócą na nasze ekrany w kolejnym sezonie serialu „Komediantki„. Nowy sezon serialu znanego z serwisu HBO Max zobaczyliśmy właśnie na wypuszczonym do sieci oficjalnym trailerze. Znów zobaczymy znajome z pierwszego sezonu twarze głównych aktorek. Klimat serialu także powinien mocno nawiązywać do bardzo dobrze przyjętego pierwszego sezonu.

Nowy sezon serialu Komediantki

O czym opowiadał pierwszy sezon jednego z najpopularniejszych w ostatnich latach serialu HBO Max? Losy dwóch bohaterek łączy manager, który reprezentuje obie z nich. Pierwszą jest młoda pisarka Ava. Szuka pracy, lecz nie jest zbyt skłonna do pójścia na kompromisy, a wręcz można ją określić mianem roszczeniowej. Ma jednak pomóc drugiej z głównych bohaterek w trafieniu do młodszej widowni.

Deborah Vance jest natomiast kultową już w świecie kina aktorką. Gra w komediach, mieszkając przy tym w Las Vegas. Wygodne życie Deborah może przerwać groźba utraty rezydentury w tym mieście.

komediantki

Aktorka komediowa znajdująca się właśnie na zakręcie swojej kariery w swojej trasie wystąpi w niecodziennej dla siebie roli. Będzie przedstawiała widzom stand-up.

Deborah Vance w 2. sezonie „Komediantek” wyrusza w trasę po Stanach Zjednoczonych, aby odbudować soją karierę.

Drugi sezon hitu HBO ma troje autorów. Lucia Aniello, Jen Statsky i Paul Downs są jednocześnie producentami, twórcami i showrunnerami serialu.

Premiera drugiego sezonu Komediantek

Kiedy powinniśmy się spodziewać premiery drugiego sezonu serialu? Komediantki zadebiutują w HBO i HBO Max już 12 maja 2022 roku. Od poznania dalszych losów bohaterek dzielą nas więc dwa tygodnie. Premiera Komediantek z pewnością będzie tym, na co czekają fani serialu.

Pierwszy sezon serialu pojawił się w HBO Go (obecnie HBO Max) w 2021 roku.

Może zainteresują Cię także te artykuły

Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.