Search icon

Kolejne przecieki z planu trzeciego sezonu Wiedźmina. Fani dostrzegli ciekawy szczegół

07.07.2022 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Kolejne przecieki z planu trzeciego sezonu Wiedźmina. Fani dostrzegli ciekawy szczegół
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Wiedźmin 3 powstaje, a kolejne zdjęcia zza kulis właśnie ujrzały światło dzienne. W najnowszej odsłonie serialu na widzów czeka pojedynek z udziałem trójki głównych bohaterów, o którym nie przeczytacie w książkach Sapkowskiego. 

Wiedźmin – 3 sezon znów odbiega od oryginału 

Serial Wiedźmin ma to do siebie, że lubi dzielić widownię. Ów rozdźwięk najczęściej pojawia się między nowicjuszami, którzy z tytułem stykają się po raz pierwszy a oddanymi fanami literackiego pierwowzoru. Wśród tych drugich jeden zarzut powtarza się częściej aniżeli pozostałe, a polega on na niedochowaniu wierności oryginalnej koncepcji autora książek. 

Wygląda na to, że i tym razem twórcy znaleźli własny sposób na opowiedzenie tej historii. Nowe zdjęcia z planu ukazują bowiem scenę walki między Geraltem, Yennefer i Ciri a Rience’em – znanym z serii czarodziejem. Sapkowski zaś o niej nie wspominał… 

Fani zdążyli też zauważyć, że uczestnicząca w starciu Yennefer dźwiga na plecach miecz, który w żadnym razie nie był jej potrzebny. Magiczne zdolności powinny w końcu w pełni wystarczyć. Inni domyślają się jednak, że bohaterka zaledwie przechowuje oręż należący do Geralta, aby później, gdy ten traci swój dotychczasowy, mu go przekazać.

Mobilny plan zdjęciowy 

Obecnie trwają prace na planie zlokalizowanym w Walii i Chorwacji. Redanian Intelligence donosi, że wkrótce ekipa Wiedźmina 3 ma zawitać również w Maroku, gdzie z dużą dozą pewności kręcone będą sceny rozgrywające się na pustyni Korath. Da się słyszeć głosy, że nadchodzący sezon przyniesie także walkę Ciri z wywerną. 

O kolejnych doniesieniach, związanych z serialem Netflixa z pewnością będziemy Was informować na bieżąco.

Źródło: twitter.com/goldencavill/, twitter.com/MichelleNReed/, twitter.com/badpostscavill/, twitter.com/FreyaABrasil/, Redanian Intelligence

Zobacz również:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.