Letnie Galaxy Unpacked 2024. Co i kiedy zobaczymy?

28.06.2024 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Letnie Galaxy Unpacked 2024. Co i kiedy zobaczymy?
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Właśnie poznaliśmy datę letniego wydarzenia Samsunga. Podczas Galaxy Unpacked 2024 poznamy sporo nowości związanych z Galaxy AI oraz możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji w urządzeniach serii Galaxy.

Co to jest letnie Samsung Galaxy Unpacked 2024?

Koreańska marka przyzwyczaiła nas już, że „duże premiery” odbywają się w ramach hucznych wydarzeń. W styczniu odbyło się pierwsze Galaxy Unpacked w 2024 roku. Poznaliśmy w tedy sporo nowości, nie tylko trzy nowe, flagowe smartfony Galaxy S24. Publicznie pokazano też inteligentny pierścień Galaxy Ring. Największą nowością był jednak nie konkretny produkt, a nowe narzędzia – Galaxy AI. Sztuczna inteligencja zawitała do oprogramowania we flagowych Samsungach Galaxy S, dziś korzystają z niej jednak również posiadacze starszych modeli (np. Galaxy S22, czy Galaxy S23).

Kiedy Galaxy Unpacked 2024? Znamy datę

Już od jakiegoś czasu nie brakowało spekulacji na temat możliwej daty Galaxy Unpacked 2024. Letnia konferencja z premierami licznych nowości miała się odbyć przed startem Letnich Igrzysk Olimpijskich 2024 w Paryżu. Ich start zaplanowano na końcówkę lipca. Koreański gigant jest jednym ze sponsorów imprezy. Pokazanie nowości przed Igrzyskami Olimpijskimi było więc niemal pewne. Dzięki takiemu zabiegowi Samsung będzie mógł promować wtedy swoje nowe urządzenia.

Letnie Galaxy Unpacked 2024 odbędzie się 10 lipca 2024 roku o godzinie 15:00.

Wydarzenie możemy śledzić przez Internet. Transmisja odbędzie się na stronie samsung.com, a także na kanale YouTube.

Samsung Galaxy Unpacked 2024 – lista premier

Koreański producent na razie nie zdradza, co dokładnie zobaczymy na tym wydarzeniu. Musimy się więc uzbroić w cierpliwość, aby przekonać się, jakie innowacje i urządzenia tym razem zostaną zaprezentowane.

Zniżka w przedsprzedaży

Warto natomiast skorzystać z okazji i zapisać się już teraz do przedsprzedaży nowych urządzeń z serii Samsung Galaxy, aby zyskać kod rabatowy uprawniający do ich zakupu nawet 250 zł taniej. Zapisać można się do 10.07.2024 do godziny 14:59.

Jak skorzystać z promocji?

  • Wejdź na stronę promocji Samsung Galaxy Unpacked.
  • Podaj swoje imię oraz adres mailowy.
  • Zaznacz zgodę marketingową.
  • Kliknij w link potwierdzający wysłany na wskazanego maila.
  • Kod rabatowy otrzymasz w dniu rozpoczęcia przedsprzedaży.

Może zainteresują Cię także inne artykuły

Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.