Search icon

Joker 2 – Lady Gaga dołącza do obsady! Jest pierwszy teaser i dokładna data premiery

10.08.2022 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Joker 2 – Lady Gaga dołącza do obsady! Jest pierwszy teaser i dokładna data premiery
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Joker 2 doczekał się pierwszego teasera. Wraz z nim poznaliśmy również oficjalną datę premiery oraz kolejną członkinię obsady – pewnym jest już, że w produkcji zagości Lady Gaga. To zaś rzuca nowe światło na pogłoski o powrocie Harley Quinn na ekrany. Zmiany czekają też formę nadchodzącego sequela. 

Joker 2 – Lady Gaga jako Harley Quinn?

Wszystko na to wskazuje. Znana również ze swoich wcieleń aktorskich (Narodziny Gwiazdy, Dom Gucci) piosenkarka pochwaliła się w mediach społecznościowych oficjalnym teaserem Jokera 2, przy okazji zdradzając jego datę premiery.

O pojawieniu się Harley Quinn w kontynuacji hitowej produkcji spekulowało się już od jakiegoś czasu. Punktem wyjścia dla wszelkich domysłów okazał się tytuł – Joker: Folie à Deux – który można tłumaczyć jako “szaleństwo dwojga”

Współpraca z artystką jest też istotnym elementem przeformułowań gatunkowych, zaplanowanych przez twórców. Jak się bowiem okazuje, film Joker 2 ma być… musicalem.

Jak już wspominaliśmy, w roli głównej powróci fenomenalny Joaquin Phoenix. Po raz kolejny jego postać nakreśli duet scenarzystów w osobach Scotta Silvera i Todda Phillipsa. Ten ostatni wyreżyseruje też tytuł.

Joker 2 – kiedy premiera?

Choć zdjęcia do filmu Joker: Folie à deux jeszcze nie wystartowały, znamy już oficjalną datę jego premiery. Na kolejną odsłonę Jokera zaczekamy dwa lata – do 4 października 2024 roku.

Źródło: theverge.com, twitter.com/ladygaga

nano google news

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.