JBL Go 3 Eco to przyjazna dla środowiska odmiana przenośnego głośnika Bluetooth

27.04.2023 |
| Clock Przeczytasz w 3 Minuty
JBL Go 3 Eco to przyjazna dla środowiska odmiana przenośnego głośnika Bluetooth
Przeczytasz w 3 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Niewielkie głośniki JBL Go skradły serca wielu klientów. Są tanie, grają zauważalnie lepiej od smartfona lub laptopa, są też proste w użyciu i… po prostu ładne. Teraz słuchacze, którzy kierują się troską o środowisko, mogą wybrać ciekawą odmianę niedużego urządzenia. JBL Go 3 Eco ma wszystkie zalety standardowej wersji, Jest przy tym znacznie bardziej ekologiczny, dzięki wykorzystaniu odpowiednich tworzyw.

Premiera JBL Go 3 Eco

Wewnątrz obudowy JBL Go 3 Eco znajdziemy niewielki głośnik o wymiarach 47 x 43 mm. Jego moc to 4,2 W RMS, a skuteczność wynosi 85 dB. Jak się okazuje, takie parametry są bardzo dobrym kompromisem pomiędzy wielkością sprzętu a jakością brzmienia i osiągalną głośnością. Mały głośniczek możemy zabrać ze sobą na wycieczkę, nie zajmuje wiele miejsca w szafce, a akumulator zapewnia działanie przez 5 godzin. Ładowanie nie jest zbyt szybkie – trwa 2,5 godziny. Na szczęście odbywa się przy pomocy nowoczesnego złącza USB-C.

JBL Go 3 Eco
JBL Go 3 Eco

Łączność z głośnikiem odbywa się przez Bluetooth 5.1 z A2DP.

Wystarczy wcisnąć znajdujący się na obudowie przycisk z ikoną Bluetooth, aby sparować głośniczek ze smartfonem. W nim wyszukujemy urządzenie i po kilku chwilach możemy cieszyć się płynącą z JBL Go 3 Eco muzyką.

JBL Go 3 Eco Zielony

Plastik z recyklingu i ekologiczna tkanina zmniejszają negatywny wpływ na środowisko

JBL Go 3 Eco dumnie nosi swój przydomek. Konstrukcja głośnika wykonana została w 90% z plastiku pochodzącego z przetworzonych odpadów. Urządzenie zostało wykończone równie ekologiczną tkaniną. Wygląda bardzo atrakcyjnie i pochodzi w 100% z recyklingu.

Ekologiczna obudowa JBL Go 3 Eco jest wodoodporna, co potwierdza certyfikat IP67.

Opakowanie, w którym kupimy JBL Go 3 Eco, również jest ekologiczne. Wykonano je z certyfikowanego papieru, w którym do zabarwienia użyto tuszu sojowego. Takie tworzywo nazywa się FSC.

JBL Go 3 Eco

Mimo wykorzystania przyjaznych dla środowiska tworzyw, specyfikacja głośnika nie uległa zmianie. Cena urządzenia również pozostała bez zmian i wynosi 199 złotych (dostępny jest w kolorze niebieskim i zielonym). Każdy może więc wybrać bardziej przyjazną dla natury wersję popularnego głośnika Bluetooth.

Specyfikacja JBL Go 3 Eco

 • Typ: głośnik Bluetooth
 • Wymiary: 87,5 x 75 x 43,3 mm, waga 209 gramów
 • Przetwornik: 47 x 43 mm, stosunek sygnału do szumu <85 dB, pasmo przenoszenia 110 Hz-20 kHz, dźwięk JBL Pro Sound
 • Moc: 4.2 W RMS
 • Obudowa: wykonana z tworzywa FSC i tkaniny pochodzących z recyklingu, odporność na wodę z certyfikatem IP67
 • Bateria: do 5 h słuchania muzyki, ładowanie trwa 2,5 h
 • Złącze: USB-C
 • Łączność: Bluetooth 5.1 z A2DP 1.3, AVRCP 1.6, zakres częstotliwości 2400-2483,5 MHz
 • Zawartość pudełka: głośnik, kabel USB-C, skrócona instrukcja, gwarancja
 • Kolor: niebieski, zielony, szary
 • Cena: 199 złotych

Może zainteresują Cię także inne artykuły

TEMATYKA:
Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.