Usuwanie konta na Badoo – instrukcja krok po kroku

31.12.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Usuwanie konta na Badoo – instrukcja krok po kroku
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Aplikacje randkowe są w Polsce bardzo popularne – w gronie najbardziej znanych znajduje się m.in. Tinder, Datezone, Erodate, Facebook Dating czy Badoo. Wiele osób zastanawia się, jak usunąć konto na Badoo. Z myślą o nich przygotowaliśmy niniejszy poradnik. 

Czym jest Badoo?

Portal randkowy Badoo istnieje od 2006 roku. Został on stworzony przez Rosjanina Andrieja Andriejewa. Badoo pozwala na wyszukiwanie osób, które odpowiadają naszym kryteriom. Badoo jest dostępne na smartfonach z systemem Android i iOS, a także poprzez stronę WWW

Obsługa tego portalu jest wyjątkowo prosta. Najważniejsze zadanie, jakie stoi przed jej użytkownikami, nazywa się „Chybił-Trafił”.

jak usunąć konto Badoo?

Polega ona na wyborze osób, które zainteresują nas na portalu. Aby stać się widocznym dla innych użytkowników, trzeba wykazywać się aktywnością. Dodatkowo, inni użytkownicy muszą często zaglądać na nasz profil – wówczas nasze szanse na znalezienie drugiej połówki dzięki tej aplikacji będą znacznie większe. Istotą Badoo jest fakt, iż osoby są dopasowywane do siebie na podstawie preferencji, które podaje się na swoim profilu Badoo. 

Jeżeli dwie osoby, które zostaną do siebie dopasowane, polubią nawzajem swoje profile, mogą rozpocząć wirtualną konwersację. Warto też wiedzieć o tym, że Badoo podczas rejestracji pyta o lokalizację – dzięki temu możemy szukać osób, które znajdują się blisko nas. Badoo nie udostępnia jednak konkretnych informacji na temat miejsca, w których znajdują się użytkownicy – lokalizacja jest przybliżona. 

Czy aplikacje randkowe są bezpieczne? Wiele osób zadaje sobie to pytanie. Okazuje się, że Badoo kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo i prywatność użytkowników, dlatego nie należy obawiać się korzystania z tej aplikacji. 

Jak założyć konto na Badoo?

Aby założyć konto na portalu randkowym Badoo, należy wykonać kilka banalnych czynności. Poniżej przedstawiamy instrukcję: 

 1. Wchodzimy na stronę badoo.com. 
 2. W okienku rejestracyjnym wybieramy płeć oraz wpisujemy podstawowe dane osobowe.
 3. Klikamy przycisk Utwórz konto.
 4. Dodajemy swoje zdjęcia. 
 5. Wchodzimy na pocztę e-mail i klikamy w link aktywacyjny. 
 6. Wszystkie podstawowe funkcjonalności naszego konta na Badoo są już aktywowane.

Jak usunąć konto na Badoo?

Jak wygląda proces usunięcia konta na Badoo? Trzeba przyznać, że nie jest on skomplikowany. Aby usunąć konto w tej aplikacji randkowej, należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją. 

 • Klikamy w lewym górnym rogu na swoje imię.  
 • Klikamy w koło zębate zlokalizowane w prawym górnym rogu – zostaniemy przeniesieni na stronę Ustawienia.
 • Na dole listy klikamy w przycisk Usuń konto.
 • Wybieramy opcję Usuń konto na zawsze, a następnie wybieramy dalej.
 • Wpisujemy swoje aktualne hasło do konta i przepisujemy ciąg znaków. 
 • Klikamy przycisk Usuń konto.
 • Na koniec wyświetli nam się informacja, że konto zostało skasowane.

Może Cię zainteresować:

Świetnie zorganizowana i pełna pozytywnej energii. Mama dwójki szkrabów, która ceni sobie maksymalne ułatwianie codziennych obowiązków domowych. Artystka w kuchni, która serce oddała przepisom swojej prababci. Od czasu do czasu chętnie poznaje tajniki kuchni orientalnej.