Jak sprawdzić stan konta Orange? Wszystkie sposoby

23.08.2023 |
| Clock Przeczytasz w 3 Minuty
Jak sprawdzić stan konta Orange? Wszystkie sposoby
Przeczytasz w 3 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Stan konta Orange można sprawdzić na wiele sposobów. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się każdemu z nich. Podpowiadamy, jak sprawdzić stan konta w Orange na kartę oraz na abonament, a także gdzie można zweryfikować, ile wynosi bieżące zużycie Internetu.

Jak sprawdzić stan konta w Orange na kartę?

W przypadku telefonów na kartę stan konta Orange można sprawdzić przy pomocy aplikacji mobilnej, na komputerze, przez SMS, poprzez krótkie kody lub infolinię.

Jak sprawdzić stan konta Orange w aplikacji mobilnej?

Jak sprawdzić stan konta w Orange na kartę? Najprostszą metodą, którą poleca sam operator, jest pobranie na telefon dedykowanej aplikacji mobilnej Mój Orange.

Jak sprawdzić stan konta w Orange na kartę
Źródło: Sklep Google

Następnie wystarczy:

 • uruchomić aplikację;
 • sprawdzić bieżące wykorzystanie środków w Szybkim podglądzie.

Aby wyświetlić kompletny podgląd, można także wybrać opcję Więcej, następnie zakładkę Wykorzystanie i Szczegóły.

Orange — stan konta — jak go sprawdzić na komputerze?

Jak sprawdzić stan konta Orange przy pomocy komputera? W tym celu należy odwiedzić stronę internetową https://www.orange.pl/ i kliknąć w przycisk Zaloguj, który znajduje się w górnej prawej części ekranu.

stan konta orange - jak sprawdzić na komputerze

Następnie po zalogowaniu się do panelu użytkownika (loginem jest adres e-mail) wystarczy wybrać sekcję Stan Konta oraz Podsumowanie. Znajdują się tam informacje na temat tego, ile jeszcze środków pozostało do wykorzystania.

stan konta orange

Stan konta Orange przez SMS

Stan konta Orange można sprawdzić także poprzez wysłanie  pod numer 1555 SMS-a o treści ILE. W wiadomości zwrotnej otrzymamy wtedy informacje o zgromadzonych środkach.

Uwaga: metoda sprawdzania stanu konta Orange poprzez SMS nie jest bezpłatna. Obowiązuje cennik zgodny z aktualną taryfą.

Stan konta w Orange na kartę — inne sposoby

Jak sprawdzić stan konta Orange innymi sposobami niż wymienione powyżej? Pozostałe metody to:

 • krótkie kody — aby sprawdzić stan konta Orange, wystarczy wpisać na klawiaturze telefonu krótki kod: *124*# i zatwierdzić słuchawką. Usługa jest bezpłatna;
 • infolinia — aby sprawdzić stan konta Orange, możemy zadzwonić na infolinię operatora (pod bezpłatny numer *500).

Istnieje jeszcze jedna metoda, dzięki której można zweryfikować stan konta Orange. Jak sprawdzić, ile środków nam pozostało? W tym celu można skorzystać z usługi powiadamiania o kosztach. W ofercie Orange na kartę jest ona automatycznie włączona. Jej celem jest powiadamianie na bieżąco o kosztach połączeń.

Jak sprawdzić stan konta w Orange na abonament?

W przypadku telefonów na abonament stan konta Orange można sprawdzić w podobny sposób jak przy ofercie na kartę.

Dostępne metody to:

 • aplikacja mobilna;
 • zalogowanie się na konto Orange na komputerze;
 • skorzystanie z krótkiego kodu;
 • skorzystanie z infolinii.

Abonament Orange — jak sprawdzić stan konta w aplikacji mobilnej?

Stan konta Orange na abonament można najszybciej zweryfikować przy pomocy aplikacji Mój Orange. W tym celu wystarczy wejść w zakładkę Szybki podgląd lub skorzystać z przycisku Więcej i następnie opcji Wykorzystanie oraz Szczegóły. Następnie należy wybrać jedną z interesujących nas opcji (wykorzystane minuty, wykorzystany Internet, wykorzystane SMS-y i MMS-y, wykorzystany roaming).

Stan konta Orange — jak sprawdzić na komputerze?

Analogicznie, jak w przypadku oferty na kartę, stan konta Orange można sprawdzić także po zalogowaniu się na stronie internetowej https://www.orange.pl. W tym celu trzeba wybrać zakładkę Podsumowanie i następnie opcję Bieżące koszty do dzisiaj oraz Zobacz szczegóły.

W panelu użytkownika ukaże się informacja na temat:

 • zużycia minut,
 • wykorzystanych SMS-ów, MMS-ów;
 • łącznego kosztu wszystkich opłat na dany dzień;
 • przekroczenia abonamentu w obecnym okresie rozliczeniowym;
 • przyznanych rabatach.
stan konta orange - jak sprawdzić w abonamencie

Stan konta — Orange na abonament — inne sposoby

Stan konta Orange na abonament również można sprawdzić także przy pomocy krótkich kodów. W tym celu należy wybrać na klawiaturze telefonu kod: *103*# i zatwierdzić go słuchawką. Usługa ta jest bezpłatna. Inny sposób na to, jak sprawdzić stan konta Orange, to skorzystanie z pomocy infolinii. Wystarczy wybrać na klawiaturze kod: *500 i następnie postępować zgodnie z instrukcjami.

Jak sprawdzić, ile zostało Internetu?

Wiemy już, jak zweryfikować stan konta Orange. Jak sprawdzić zużycie pakietu danych z dostępnego limitu? Najszybszym sposobem jest zalogowanie się do aplikacji Mój Orange lub na stronie internetowej https://www.orange.pl.

Źródło: Orange.pl

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia biolog — antropolog, zawodowo od 2017 roku zajmuje się tworzeniem contentu dla różnych marek. Wcześniej pracowała w branży eventowej. Stara się dużo podróżować, przede wszystkim górskimi szlakami, kocha psy (najbardziej swojego setera szkockiego!), jest również miłośniczką gier planszowych oraz gier video, w szczególności z gatunku action-RPG.