Jak sprawdzić stan konta Nju Mobile?

04.09.2023 |
| Clock Przeczytasz w 3 Minuty
Jak sprawdzić stan konta Nju Mobile?
Przeczytasz w 3 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Nie lubicie, gdy zaskakuje Was brak środków na koncie lub wyczerpany pakiet danych? – My również nie. Prezentujemy więc krótki poradnik, w którym dowiecie się, jak sprawdzić stan konta Nju Mobile na stronie internetowej, w aplikacji, za pomocą kodu i telefonicznie. Podpowiadamy też, jak sprawdzić stan GB w Nju na kartę i na abonament.

Jak sprawdzić stan konta Nju na stronie internetowej lub w aplikacji?

Zastanawiacie się, jak sprawdzić stan konta na abonament Nju Mobile? A być może jesteście użytkownikami Nju Mobile na kartę? Niezależnie od odpowiedzi, z łatwością poznacie swój stan konta Nju przez Internet. 

Sprawdzicie go po zalogowaniu się na swój profil w witrynie lub w aplikacji mobilnej (dostępnej w sklepie Google Play i App Store), w zakładce “Moje konto” Nju Mobile. Chcąc zasięgnąć szczegółowych informacji, zajrzyjcie zaś do zakładki “Stan konta”, gdzie znajdziecie m.in. dane dotyczące ilości środków zgromadzonych na swoim koncie oraz terminu ważności połączeń przychodzących i wychodzących.

nju mobile - moje konto w aplikacji
Źródło: App Store

Warto w tym miejscu wspomnieć, że aplikacja Nju Mobile to rozwiązanie dla każdego, kto ceni dostęp do kompletnych danych w jednym miejscu. Intuicyjne zakładki, takie jak “faktury”, “lista połączeń”, i “usługi” pozwalają na szybkie zarządzanie usługą Nju na wielu poziomach. A wszystko to w zasięgu ręki. 

Jak zaznacza usługodawca, pierwsze doładowanie dowolną kwotą jest równoznaczne z uzyskaniem wieczystego dostępu do samego konta i zgromadzonych na nim środków. W przypadku półrocznego braku aktywności użytkownik otrzymuje SMS-a utrzymaniowego, na którego może bezpłatnie odpowiedzieć. W razie braku podjęcia jakichkolwiek dodatkowych działań (poza założeniem konta i jego jednorazowym doładowaniem) SMS-y utrzymaniowe będą wysyłane do Was co 3 miesiące na tożsamych zasadach. 

Nju Mobile – kody USSD

Kody Nju Mobile to inny, przystępny sposób weryfikacji stanu Waszego konta w Nju. Wystarczy, że wprowadzicie na klawiaturze swojego telefonu: *127*1#, następnie zatwierdzając kod zieloną słuchawką. 

Jak sprawdzić stan konta Nju Mobile przez telefon? 

Chcąc poznać saldo swojego konta w Nju, możecie też skorzystać z usługi telefonicznej. Automatyczna infolinia Nju Mobile dostępna jest pod numerem *620. Po jego wybraniu należy postępować zgodnie z poleceniami automatu. 

Niski stan konta Nju Mobile – jak doładować konto w Nju?

Jeżeli stan Waszego konta jest na wyczerpaniu, Nju Mobile oferuje kilka alternatywnych sposobów jego doładowania. Są to m.in.: 

 • strona internetowa operatora – njumobile.pl; potrzebne w tym przypadku dane to: numer telefonu, adres e-mail, kwota doładowania i sposób płatności (szybki przelew bankowy lub karta płatnicza),
 • strona internetowa banku (o ile ten obsługuje doładowania Nju Mobile),
 • terminal kart płatniczych lub bankomat,
 • stacjonarny punkt sprzedaży (m.in. stacje benzynowe, sklepy, supermarkety, saloniki prasowe, kioski, poczta); 14-cyfrowy kod ze zdrapki lub terminala należy wpisać na telefonie w następujący sposób: *128*14-cyfrowy kod doładowujący#, a następnie wybrać przycisk połączenia.

Jak sprawdzić stan GB w Nju na kartę i na abonament?

Jeżeli nurtuje Was, ile Internetu Nju Mobile pozostało Wam do wykorzystania do końca okresu rozliczeniowego, usługodawca udostępnia również te dane. Znajdziecie je we wspomnianej zakładce “Stan konta”, do której dostęp uzyskacie po uprzedniej rejestracji i zalogowaniu – z poziomu witryny lub aplikacji. 

Jeżeli jednak to kody Nju Mobile przemawiają do Was bardziej, i tym razem możecie na nie liczyć.

jak sprawdzić stan gb w nju na kartę?

Przydatne komendy SMS-we – odpowiednio dla Nju na abonament i Nju na kartę – znajdziecie poniżej:

Oferta Nju na abonament:

 • bez limitu 19 zł ? ILE pod numer 80411
 • bez limitu 29 zł ? ILE pod numer 80422
 • bez limitu 39 zł ? ILE pond numer 80433
 • nju internetowy ? ILE pod numer 80250
 • nju internet dodatkowy ? ILE pod numer 80250

Oferta Nju na kartę:

 • wszystko za nie więcej niż 29 zł – ILE pod numer 80244 lub kodem *127*65*1# zatwierdzonym przyciskiem połączenia
 • rozmowy za nie więcej niż 19 zł – ILE pod numer 80223 lub kodem *127*66*1# zatwierdzonym przyciskiem połączenia
 • wszystko dziennie za nie więcej niż 1,20 zł – ILE pod numer 80225 lub kodem *127*67*1# zatwierdzonym przyciskiem połączenia

Wykorzystany limit danych – co robić?

Najlepiej aktywować dodatkowy pakiet danych. Zanim jednak, Nju zapewnia, że nie utracicie możliwości dalszego korzystania z Internetu – i to bez dodatkowych opłat. Musicie przy tym liczyć się z limitem prędkości pobierania danych, który wynosi wówczas 1 Mb/s (w ofertach Nju internetowy i Nju Internet dodatkowy) lub 64 Kb/s (dla reszty usług).

 Źródło: Nju

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.