Revolut Shops – atrakcyjny cashback 3% już dostępny dla klientów z Polski

02.03.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Revolut Shops – atrakcyjny cashback 3% już dostępny dla klientów z Polski
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Klienci korzystający z karty płatniczej Revolut mogą sporo zyskać. Do Polski trafia właśnie znana z innych rynków usługa Revolut Shops. Zobacz, jak działa i jakie korzyści możesz dzięki niej mieć podczas płacenia kartą Revolut i ile można dzięki temu teraz zyskać.

Revolut Shops wreszcie dostępne w Polsce

Revolut działa w Polsce już od wielu lat. Przez ten czas możliwości, jakie daje karta wielowalutowa, zachęciły wielu klientów do założenia jej. Z biegiem lat Revolut dodaje kolejne opcje i usługi, między innymi:

Revolut Shops dołączy więc do całkiem długiej listy usług i produktów tej firmy. Na czym polega najnowsza opcja dla klientów z Polski?

Revolut Shops to program cashback z natychmiastową wypłatą środków.

Większość programów cashback działa w podobny sposób. Jeżeli w odpowiedni sposób zapłacimy za zakupy w danym sklepie, na stacji benzynowej lub u jednego z patentów, możemy liczyć na zwrot części wydanych pieniędzy.

Dlaczego program cashback w ogóle się opłaca? Firmy zawierają ze sobą umowy, nawzajem polecając sobie klientów. Dzięki temu mogą ograniczyć wydatki związane z reklamą. Klient oczywiście też na tym zyskuje, mogąc kupić coś w niższej cenie. Najczęściej środki z programu cashback są dostępne (zwracane na konto, przyznawane w formie punktów, dodawane do salda w aplikacji finansowej, itp.) po upływie określonego czasu – czasem to 30, 60, a nawet 90 dni.

Revolut Shops jest pod tym względem bardzo atrakcyjną usługą. Zwrot środków następuje od razu po zapłaceniu za zakupy.

Revolut Shops
Revolut Shops (źródło: Revolut)

Jak działa Revolut Shops?

W aplikacji Revolut możemy wyszukać partnerów usługi Shops. Następnie wystarczy w takim miejscu dokonać zakupu, a od razu zyskamy cashback. Wysokość cashbacku wynosi do 3%. Trzeba jednak pamiętać o spełnieniu kilku warunków.

Do sklepu partnera musimy przejść bezpośrednio z aplikacji Revolut. Zapłata musi się natomiast odbyć ze środków zgromadzonych na koncie Revolut.

Revolut Shops to usługa dostępna w każdym, nawet darmowym pakiecie Revolut.

Partnerzy Revolut Shops

W jakich sklepach możemy liczyć na cashback do 3% w ramach Revolut Shops? Lista jest dość długa. Na liście znajdują się sklepy z odzieżą (The North Face, Nike, Guess, Zalando Launge, HalfPrice), obuwiem (Converse, New Balance, CCC), zabawkami, elektroniką (m.in. Acer, Samsung, Logitech), ale także na przykład LOT, Groupon, Decathlon.

Aby skorzystać z opcji trzeba być oczywiście klientem Revolut. Aplikację można pobrać na smartfony z systemem operacyjnym iOS i Android.

Może zainteresują Cię także inne artykuły

Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.