„Informacja zwrotna” – Jakubik, Żulczyk i Netflix połączyli siły. Premiera w listopadzie

05.10.2023 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
„Informacja zwrotna” – Jakubik, Żulczyk i Netflix połączyli siły. Premiera w listopadzie
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

“Informacja zwrotna” – nowy serial Netflixa na podstawie powieści Jakuba Żulczyka – doczekał się 1. oficjalnego zwiastuna. Premiera już wkrótce. 

Informacja zwrotna – zwiastun serialu Netflixa

Współpraca Jakuba Żulczyka z serwisami VOD trwa w najlepsze. Po “Belfrze”, “Ślepnąc od świateł” i “Warszawiance” przyszła teraz pora na “Informację zwrotną”, a na tym wcale nie koniec planów twórcy na najbliższy czas. 

Kiedy jego syn znika w tajemniczych okolicznościach, uzależniony od alkoholu były muzyk rockowy wyrusza w najmroczniejsze zakamarki Warszawy i ludzkiej psychiki, aby odnaleźć swoje dziecko

– czytamy w oficjalnym opisie serialu. 

Mowa o Marcinie Kani (Arkadiusz Jakubik) – upadłej gwieździe, która w chwili największej słabości niespodziewanie zyskuje szansę na odkupienie. Pierwszy, pełen napięcia zwiastun produkcji jest już dostępny. Znajdziecie go poniżej:

Informacja zwrotna – obsada i twórcy 

W rolach głównych wystąpili: Arkadiusz Jakubik jako Marcin Kania i Jakub Sierenberg jako jego syn, Piotrek. Reżyserem serialu jest Leszek Dawid („Broad Peak„, „Pakt”), który miał okazję pracować ze scenariuszem autorstwa Kacpra Wysockiego („Klangor”, „Belfer”).

Kiedy premiera?

“Informacja zwrotna” nie ma jeszcze dokładnej daty premiery. Wiadomo jednak, że można wypatrywać jej jeszcze w listopadzie tego roku. 

Jak wspomnieliśmy, nie jest to ostatnie słowo Żulczyka, który doczeka się też ekranizacji kolejnej ze swoich powieści pt. “Wzgórze psów” – również we współpracy z Netflixem. Data premiery tej ostatniej pozostaje nieznana. 

Źródło: Netflix

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.