Influencer – film dokumentalny o polskich influencerach. Gwiazdami: Natsu, Boxdel i Budda

28.08.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Influencer – film dokumentalny o polskich influencerach. Gwiazdami: Natsu, Boxdel i Budda
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Na wielkie ekrany zmierza “Influencer” – film dokumentalny o polskich influencerach. Gwiazdami produkcji będą Natsu, Boxdel i Budda. Kiedy premiera i co już wiadomo?

Influencer: powstanie film o polskich influencerach

Biorąc pod uwagę potencjał, jaki wiąże się ze sferą polskiego influencingu, powstanie produkcji poświęconej głośnym, internetowym nazwiskom było zaledwie kwestią czasu. Natalia “Natsu” Karczmarczyk, Michał Baron – lepiej znany jako “Boxdel” – oraz Kamil Labudda aka “Budda” to czołowi polscy influencerzy, a zarazem gwiazdy nadchodzącego filmu dokumentalnego, który z dużą dozą prawdopodobieństwa zadebiutuje na wielkich ekranach w przyszłym roku. 

“Influencer” ujawni kulisy ich pracy, która – jak podkreśla reżyser produkcji, Krystian Kuczkowski – nie jest tak lekkim kawałkiem chleba, jak mogłoby się wydawać:

Chcę pokazać drogę, jaką przeszedł każdy z moich bohaterów. Bo to niekiedy kręta droga. Często wiodła od trudnego dzieciństwa, przez szaloną młodość aż do sukcesu i dużych pieniędzy. Jednocześnie obalamy trochę mitów i walczymy ze stereotypami. Bo to wcale nie jest tak, że ten zawód to są tylko wieczne wakacje polegające na robieniu sobie zdjęć w różnych zakątkach świata. Jest tam też dużo różnego rodzaju presji, stresu, walki z hejtem. Mam raczej takie obserwacje, że oni są cały czas w pracy, a nie na wakacjach 

– zdradza Wirtualnym Mediom. 

Influencer: Natsu, Boxdel i Budda w filmie

Rąbka tajemnicy na temat nadchodzącego filmu dokumentalnego uchylił też Karol Żbikowski, prezes Platige Image – firmy, która obok założonego przez Kuczkowskiego Cinema Craft odpowiada za produkcję tytułu:

Jako firma, która zajmuje się kreacją i tworzeniem contentu, cieszymy się, że możemy wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie, aby pokazać kulisy pracy czołowych twórców polskiego Internetu. To ciekawy i bardzo aktualny temat, który naszym zdaniem warto zaprezentować kinowej publiczności.

Influencer – twórcy 

Wspomniany już Krystian Kuczkowski to twórca stojący za licznymi, głośnymi produkcjami dokumentalnymi. W jego filmografii znajdziecie m.in. tytuły, takie jak: “Krzysztof Krawczyk – całe moje życie”, “Maryla. Tak kochałam” czy “Ania”, poświęcony postaci Anny Przybylskiej.

Kiedy premiera?

Film trafi do kin najpewniej w przyszłym roku. Dokładna data jego premiery nie jest jednak na ten moment znana. 

Źródło: Wirtualne Media

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.