Huawei Watch GT 3 SE już dostępny w Polsce! Wbudowany GPS, mikrofon i bateria na 2 tygodnie

14.11.2022 |
| Clock Przeczytasz w 3 Minuty
Huawei Watch GT 3 SE już dostępny w Polsce! Wbudowany GPS, mikrofon i bateria na 2 tygodnie
Przeczytasz w 3 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Dlaczego fakt dostępności zegarka Huawei Watch GT 3 SE na polskim rynku jest godny odnotowania? Powód jest prosty – to bardzo dobrze wykonany, świetnie wyposażony smartwatch, który jest u nas dostępny w całkiem przystępnej cenie.

Huawei Watch GT 3 SE trafił na polski rynek

Mamy potwierdzenie, że jeden z najlepszych zegarków Huawei jest dostępny w Polsce. Używając słowa „najlepszy” mamy tu na myśli świetną relację ceny do tego, co sprzęt oferuje. Huawei Watch GT 3 SE wyglądem i funkcjonalnością nawiązuje do znacznie droższych zegarków sportowych. Cena natomiast pozostaje na niezłym poziomie. Dzięki temu smartwatch jest jednym z najlepszych wyborów w swojej półce cenowej.

Cena Huawei Watch GT 3 SE wynosi 799 zł. Dostępny jest w 2 kolorach: czarnym i zielonym.

Owszem, to niemało, markowe zegarki smart startują z poziomu cenowego około 300 złotych. Huawei Watch GT 3 SE jest jednak wykonany bardzo dobrze, a obudowa skrywa szereg przydatnych funkcji. Lekka konstrukcja ze wzmocnionego tworzywa sztucznego (niecałe 36 gramów) jest wodoodporna (5 ATM), a czytelny ekran AMOLED został przykryty szkłem ochronnym Gorilla Glass. Okrągły wyświetlacz ma przekątną 1,43″ i rozdzielczość 326 ppi (466 x 466 pikseli).

Huawei Watch GT 3 SE

Tryby sportowe i bateria w Huawei Watch GT 3 SE

Huawei Watch GT 3 SE posiada baterię o pojemności 451 mAh i zaawansowane funkcje oszczędzania baterii. Huawei twierdzi, że możemy używać tego modelu nawet przez dwa tygodnie bez ładowania. Z pewnością nie będziemy mogli korzystać wtedy z pełni możliwości zegarka, a te są bardzo duże. Producent zapewnia, że podczas intensywnego wykorzystywania zegarka, bateria wystarczy na 7 dni pracy. Jeśli natomiast obawiasz się, że stan baterii jest zbyt niski, zaledwie 5 minut ładowania wystarczy na cały dzień pracy. Zegarek posiada też ładowanie indukcyjne.

Huawei Watch GT 3 SE rozpoznaje ponad 100 aktywności fizycznych i sportów. Pomaga zarówno podczas zaawansowanych treningów, jak i codziennych spacerów, czy przejażdżek rowerowych.

Parametrem, który wyróżnia wysokiej jakości zegarki sportowe jest obecność modułu GPS. Znajdziemy go w w tym modelu, jak również łączność Bluetooth. Zegarek posiada też akcelerometr, żyroskop, czujnik pola magnetycznego, barometr i optyczny pulsometr. Wbudowany mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów bezpośrednio z zegarka. Zegarek ma dwa fizyczne przyciski na obudowie, co ułatwia jego obsługę.

Aplikacja Huawei Zdrowie

Nowy smartwatch bez trudu łączy się ze smartfonem. Wymagany jest system operacyjny w wersji co najmniej Android 6.0, iOS 9.0 lub Harmony OS 2.0. Możemy sterować swoim telefonem z poziomu zegarka – regulacją odtwarzacza muzyki, odbieraniem połączeń, czy przeczytać powiadomienia. Ciekawą funkcją jest możliwość szybkiej odpowiedzi na SMS – przy pomocy jednej z widocznych na ekranie ikonek.

Po sparowaniu ze smartfonem możemy eksportować dane z zegarka do aplikacji Huawei Zdrowie, ale też wielu innych, np. Strava. Całość sprawia, że to niezwykle funkcjonalne urządzenie, które może być przydatnym towarzyszem w codziennym życiu.

Huawei Watch Gt 3 SE

Specyfikacja smartwatcha Huawei Watch GT 3 SE

 • Typ: smartwatch z GPS
 • Wymiary: koperta 46 mm, grubość 11 mm
 • Wymiary paska: 140-210 mm, wykonany z TPU
 • Waga: 36 g (bez paska)
 • Obudowa: koperta z tworzyw sztucznych, wodoszczelność 5 ATM
 • Wyświetlacz: AMOLED 1,43″, 466 x 466 pikseli, szkło ochronne Gorilla Glass
 • Przyciski: tak, 2 sztuki – przycisk zasilania i funkcyjny
 • Bateria: 451 mAh, do 14 dni pracy (7 dni intensywnego używania), ładowanie indukcyjne, ładowanie 5 minut daje jeden dzień pracy
 • Tryby sportowe: tak, ponad 100, automatyczne rozpoznanie popularnych aktywności
 • Czujniki: żyroskop, akcelerometr, optyczny pomiar pulsu, barometr
 • Łączność: Bluetooth, GPS, mikrofon, aplikacja Huawei Zdrowie (Android 6.0, iOS 9.0, Harmony OS 2.0i nowsze)
 • Kolor: czarny z zielonymi lub czerwonymi akcentami
 • Cena: 799 złotych

Może zainteresują Cię także inne artykuły

TEMATYKA:
Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.