Hotel Paradise – gdzie oglądać nowe odcinki i powtórki?

04.10.2023 |
| Clock Przeczytasz w 3 Minuty
Hotel Paradise – gdzie oglądać nowe odcinki i powtórki?
Przeczytasz w 3 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

“Hotel Paradise” to topowe polskie reality show, które śledzą miliony przed telewizorami. Pełen miłosnych uniesień, intryg, strategii i humoru program znalazł też rzeszę fanów w Internecie. Co więcej, od niedawna “Hotel Paradise” online za darmo to jedna z dostępnych i w pełni legalnych alternatyw! 

Na czym polega jego formuła? Kto zgłosił się do tegorocznej edycji? Gdzie oglądać nowe odcinki i powtórki “Hotelu Paradise” oraz gdzie zajrzeć, aby uniknąć konieczności wykupywania subskrypcji? Odpowiedź znajdziecie poniżej. 

Hotel Paradise – co to jest za program?

Hotel Paradise to popularne polskie reality show, będące odpowiednikiem amerykańskiego “Paradise Hotel”. Format doczekał się siedmiu kolejnych edycji i nic nie wskazuje na to, że to jego ostatnie zdanie. 

Do programu zapraszani są młodzi single i singielki, którzy trafiają do niego w różnych celach. Jedni poszukują miłości, inni rozgłosu, jeszcze inni – pieniędzy. Niezależnie od tego u celu rozgrywki czeka na nich nagroda wynosząca 100 000 złotych.

Zanim jednak, bohaterowie muszą przetrwać kolejne tygodnie w tytułowym Hotelu Paradise, co jest możliwe wyłącznie w parach – niezależnie czy te mają charakter romantyczny, przyjacielski, czy też czysto taktyczny. Wyboru dokonują zaś podczas cyklicznych Rajskich Rozdań, które nierzadko okazują się niezwykle zaskakujące. 

Organizatorzy – w tym prowadząca, Klaudia el Dursi oraz znany z ciętego języka pan lektor – nie ułatwiają im tego zadania, co rusz stawiając ich w obliczu kolejnych konkurencji, przetasowań i bezwzględnej Puszki Pandory. Ta ostatnia sprowadza się do regularnych spotkań, podczas których w ich kierunku padają zanonimizowane, niezwykle bezpośrednie pytania autorstwa kolegów i koleżanek. Dorzućmy do tego kompletną izolację od świata zewnętrznego i emocje gwarantowane. 

Ostatecznie finałowa para staje na tzw. ścieżce lojalności, a każdy kolejny krok przybliża ją do coraz większej wygranej. W konkurencji kluczowe jest wzajemne zaufanie.

Jeśli uczestnicy dotrą do mety jako para, podzielą się główną nagrodą na pół. Jeśli jednak ktoś się wyłamie, rzucając na ziemię trzymaną w rękach kulę, zostawia drugą połowę z niczym; sam zgarnia zaś kwotę wskazaną na polu, na którym właśnie się zatrzymał. 

Program doczekał się również swojej specjalnej edycji: “Hotel Paradise: All Stars” z udziałem byłych, już rozpoznawalnych uczestników, którzy nadal pozostają singlami. Uzbrojeni w doświadczenie z poprzednich odsłon serii podejmują oni kolejną próbę w miłosnej grze. 

Hotel Paradise – uczestnicy

Hotel Paradise 7 emitowany jest od końca sierpnia, a wśród jego uczestników tym razem znalazły się osoby w przedziale wiekowym 21-32 lata:

 • 22-letnia Alicja,
 • 32-letni Krzysztof,
 • 24-letni Marvin,
 • 22-letni Roch,
 • 22-letnia Victoria,
 • 23-letni Michał,
 • 30-letni Paweł,
 • 23-letnia Karolina,
 • 22-letnia Kornelia,
 • 21-letnia Sabina,
 • 24-letni Patryk,
 • 26-letnia Łucja,
 • 24-letnia Justyna.

Hotel Paradise – kiedy leci w telewizji?

“Hotel Paradise 7” – podobnie jak poprzednie sezony programu – można oglądać na antenie stacji TVN7, codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. 

Hotel Paradise – gdzie można go obejrzeć online?

Gdzie oglądać “Hotel Paradise”, jeśli regularne telewizyjne seanse nie idą w parze z Waszym stylem życia? Odpowiedź powinna Was zadowolić, gdyż “Hotel Paradise” online to jedna z równolegle dostępnych opcji. 

Program znajdziecie m.in. na Playerze – serwisie VOD, należącym do grupy TVN Warner Bros. Discovery. Co więcej, udostępniane tam materiały zobaczycie też przedpremierowo oraz w wersji Extra, a więc dłuższej, wzbogaconej o dodatki i przeznaczonej dla dorosłej widowni. 

Niestety, “Hotel Paradise” Player udostępnia wyłącznie odpłatnie – w cenie od 10 zł za 30 dni. “Hotel Paradise” za darmo znajdziecie zaś w serwisie AVOD, o którym mowa poniżej. 

Gdzie można obejrzeć powtórki Hotel Paradise 7?

Zastanawiacie się, gdzie obejrzeć “Hotel Paradise” w odsłonie sprzed kilku edycji lub bliżej – kilku dni i tygodni? I tym razem z pomocą nadciąga Player, który kataloguje wszystkie odcinki reality show, począwszy od pierwszego sezonu. Dostęp do nich uzyskacie po wykupieniu subskrypcji.

Hotel Paradise – czy można obejrzeć za darmo?

Mamy świetną wiadomość dla fanów serii. Od niedawna znajdziecie “Hotel Paradise” w Internecie za darmo! W tym celu wystarczy skierować się na stronę VOD.pl (należącą teraz do TVN Warner Bros. Discovery), gdzie obejrzycie wybrane sezony – w tym “Hotel Paradise 7” – z reklamami. Niestety ten ostatni jest niekompletny i obejmuje odcinki od 21. wzwyż. Oprócz niego serwis udostępnia pierwszy, drugi i czwarty sezon programu w całości.

Źródło: informacja własna, Player, VOD.pl

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.