Search icon

Honor Earbuds 3 Pro to słuchawki TWS z wbudowanym termometrem

21.03.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Honor Earbuds 3 Pro to słuchawki TWS z wbudowanym termometrem
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Producenci elektroniki często starają się wyróżnić czymś swoje produkty. Nie inaczej jest w przypadku nowych słuchawek true wireless Honor. Producent dodał do nich bardzo ciekawą funkcjonalność pozwalającą na pomiar temperatury. Honor Earbuds 3 Pro mają też zapewnić świetny dźwięk i długą pracę po krótkim ładowaniu.

Honor Earbuds 3 – w tych słuchawkach się nie przegrzejesz!

Nie trzeba nikomu udowadniać, że wysoka temperatura ciała może być niebezpieczna dla zdrowia. Może świadczyć o chorobie, zbyt długim przebywaniu na słońcu w upalny dzień, a także zbyt intensywnym treningu. Honor pomoże rozwiązać ten problem i zapobiec przegrzaniu organizmu. Słuchawki true wireless Honor Earbuds 3 posiadają wbudowany czujnik temperatury.

Te słuchawki zmierzą temperaturę z dokładnością do 0.3 stopnia Celsjusza.

Honor Earbuds 3 Pro
Honor Earbuds 3 Pro (fot. Honor)

Co ważne, użytkownik może nie tylko wykonać pojedynczy pomiar. Oprogramowanie sparowane z tymi bezprzewodowymi słuchawkami pozwoli na stałe monitorowanie temperatury użytkownika. Ważną opcją jest również powiadomienie o przekroczeniu ustalonej temperatury.

Pozostałe funkcje słuchawek Honora są bardziej standardowe

Honor Earbuds 3 posiada aktywną redukcję hałasu otoczenia. Z opisu producenta wynika, że ten model otrzymał certyfikat „A”. Honor zadbał także o bardzo dobre parametry ładowania i pracy na baterii.

Słuchawki true wireless Honor
Słuchawki Honor Earbuds 3 Pro(fot. Honor)

Honor Earbuds 3 pozwolą na aż 24 godziny słuchania muzyki, a ładowanie potrwa zaledwie 30 minut!

Słuchawki Honor Earbuds 3 Pro są już dostępne w Chinach. Kosztują w przeliczeniu około 600 złotych i sprzedawane są w kolorze srebrnym, białym i czarnym. Nieoficjalne przecieki świadczą o tym, że w Europie cena może być jednak nieco wyższa. Jeśli rzeczywiście zostanie ustalona na 199 Euro, za sprzęt zapłacimy o 50% więcej, niż Chińczycy.

Niedawno informowaliśmy także o premierze nowych słuchawek true wireless realme Buds Air 3 za 279 złotych.

true wireless Honor Earbuds 3 Pro
Honor Earbuds 3 Pro true wireless (fot. Honor)

Specyfikacja Honor Earbuds 3 Pro

  • Typ: słuchawki true wireless (TWS), bezprzewodowe
  • Rodzaj: douszne, dokanałowe
  • Łączność: Bluetooth 5.2, zasięg 10 metrów
  • Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
  • Redukcja szumów: tak, aktywna (do 46 dB w trybie Ultra Mode)
  • Czas pracy na baterii: do 24 godzin (przy podładowaniu w etui), do 6 h (same słuchawki), ładowanie do pełna w 30 minut. 5 minut ładowania = 2 h słuchania muzyki. Bateria 410 mAh (w case), bateria 42 mAh (słuchawka), ładowanie bezprzewodowe 25 W
  • Głośnik: 11 mm, Coaxional Dual Driver – głośnik średnio-nisko tonowy + tweeter wysokotonowy
  • Dodatkowe funkcje: mikrofon, etui-powerbank, detekcja włożenia do ucha, złącze USB-C, pomiar temperatury, dostosowanie parametrów dźwięku, możliwość odebrania połączeń, działają jako zestaw słuchawkowy
  • Kolor: biały, czarny, srebrny
  • Cena: ok 199 Euro
nano google news

Zobacz także inne artykuły o nowoczesnym sprzęcie

Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.