Harry i Meghan – Netflix prezentuje dokument o książęcej parze. Są kontrowersje

12.12.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Harry i Meghan – Netflix prezentuje dokument o książęcej parze. Są kontrowersje
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

W serwisie Netflix znajdziecie już 1. część serii dokumentalnej pt. “Harry i Meghan”. Jak sam tytuł wskazuje, zorientowano ją wokół historii księcia i księżnej Sussexu, którzy po raz kolejny uchylają rąbka tajemnicy na temat realiów, stojących za ich publicznym wizerunkiem. Szykuje się kolejne trzęsienie ziemi w brytyjskiej rodzinie królewskiej?

Harry i Meghan – nowy dokument od Netflix

Być może pamiętacie, że to nie pierwszy raz, gdy Harry i Meghan publicznie zdradzają kulisy życia w rodzinie królewskiej. Słynny wywiad z Oprah Winfrey wywołał wiele kontrowersji, wskutek których pozostali “royalsi” musieli zmierzyć się z zarzutami o rasizm i znieczulicę, książęca para zaś – o nielojalność względem swoich najbliższych i instytucji. 

Informacja o tym, że powstał dokument, w którym Harry i Meghan osobiście zdają relację z doświadczeń ostatnich kilku wspólnie spędzonych lat, z pewnością wzbudziła więc wiele emocji – od ekscytacji po uzasadniony niepokój. Co zdradzili tym razem?

Harry i Meghan – od romantycznych początków aż po ślub

Ten fragment drogi książęcej pary zdążono już zaprezentować w ramach pierwszej odsłony serii dokumentalnej. Licząca trzy odcinki część otwierająca dokument to okazja do zapoznania się z okolicznościami, w jakich spotkali się Harry i Meghan. Ich bajkowe początki miał zwieńczyć równie bajkowy ślub. Jak mówi jednak księżna, nie była to typowa historia o księżniczce.

Zakochani i ich najbliżsi musieli mierzyć się z brytyjską prasą. Wyzwaniem okazały się także przeszłość Królestwa, nadworne zwyczaje i osobiste perturbacje po stronie rodziny Markle. Komentarzy w tym zakresie udzielają nie tylko sami zainteresowani, ale również ich krewni, przyjaciele i eksperci. Możecie też liczyć na dostęp do prywatnych, wcześniej niepublikowanych materiałów, których autorami są m.in. tytułowi bohaterowie. 

Na tę chwilę rodzina królewska nie odniosła się do zaprezentowanych tam treści. Na etapie realizacji dokumentu odmówiła zaś komentarza. 

Harry i Meghan – kiedy 2. część?

2. część dokumentu zadebiutuje w serwisie Netflix już wkrótce, 15 grudnia.

Źródło: Netflix

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.