Search icon

“Gwiezdne wojny: Opowieści z Imperium” – komplet odcinków już w Disney+

06.05.2024 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
“Gwiezdne wojny: Opowieści z Imperium” – komplet odcinków już w Disney+
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

W bibliotece Disney+ znajdziecie już komplet odcinków nowego, animowanego serialu ze świata Gwiezdnych wojen: “Gwiezdne wojny: Opowieści z Imperium”. Produkcja przedstawi Wam dwie historie, będące kontynuacją “Gwiezdne wojny: Opowieści Jedi”. 

Gwiezdne wojny: Opowieści z Imperium w Disney+

Disney+ postanowił uczcić obchodzony 4 maja Międzynarodowy Dzień Gwiezdnych Wojen i włączył do swojej kolekcji kompletny sezon zupełnie nowego serialu z uniwersum Star Wars

Mowa o “Gwiezdne wojny: Opowieści z Imperium” – sequelu realizowanej w podobnej formule serii “Gwiezdne wojny: Opowieści Jedi”, który nakreśli Wam dwie klimatyczne i niestroniące od mroku historie. Każdą z nich rozpisano na trzy krótkie odcinki, składające się w sumie na liczącą 6 epizodów miniserię. Całość pochłoniecie w niespełna godzinę – nie ma tu zatem mowy o przeciągniętych wątkach czy niczego niewnoszących “zapychaczach”. 

Oto jak prezentuje się oficjalny opis produkcji: 

Ten sześcioodcinkowy serial zabiera widzów w podróż w głąb przerażającego Imperium Galaktycznego oczami dwóch wojowników, podążających rozbieżnymi ścieżkami w różnych epokach. Po utracie wszystkiego, młoda Morgan Elsbeth nawiguje po rozszerzającym się świecie Imperium w kierunku ścieżki zemsty, podczas gdy była jedi Barriss Offee robi to, co musi, aby przetrwać w szybko zmieniającej się galaktyce. Wybory, których dokonają, zdefiniują ich przeznaczenie.

Poniżej znajdziecie zaś zwiastun, promujący to nowe, gwiezdnowojenne widowisko:

Gwiezdne wojny: Opowieści z Imperium – twórcy 

Twórcą, a zarazem pierwszym reżyserem serialu jest Dave Filoni (“The Mandalorian”, “Star Wars: Rebelianci”, “Gwiezdne wojny: Ruch oporu”, “Awatar: Legenda Aanga”). 

Źródło: Disney+

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.