Prime MMA – gdzie można oglądać? Kto walczy w Prime MMA?

05.11.2022 |
| Clock Przeczytasz w 3 Minuty
Prime MMA – gdzie można oglądać? Kto walczy w Prime MMA?
Przeczytasz w 3 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Gale Prime Show MMA są bardzo nagłaśniane w mediach. W październiku 2022 roku w Radomiu miała miejsce już 3. edycja, której towarzyszyły duże emocje, do czego przyzwyczaiła nas federacja. Prime zdobywa coraz większe zainteresowanie za sprawą ciekawych, innowacyjnych walk gwiazd internetu. Pomimo dużej popularności show, nie każdy jest z nią w pełni zaznajomiony lub nie wie, gdzie oglądać Prime MMA. Poniżej zdradzamy kilka szczegółów.

Prime Show MMA – co to za show?

Gale freak fight cieszą się ogromną popularnością, zwłaszcza od kilku lat za sprawą federacji Fame MMA. Przez długi czas była to jedyna znacząca organizacja tego typu na polskim rynku. Później powstały HIGH LEAGUE i Prime Show MMA.

Prime to federacja sportowa organizująca gale freak fight od 2021 roku.

Walki odbywają się w formule MMA (chociaż zdarzają się wyjątki), a występują na nich streamerzy, youtuberzy, influencerzy czy profesjonalni zawodnicy sztuk walki – ci ostatni są jednak wyjątkami.

co to jest Prime MMA?

Federacja zasłynęła z afer i konfliktów między zawodnikami, które swoje zakończenie przewidywały w klatce. Spośród innych federacji wyróżniała się ciekawymi formułami walki jak np. walka 2 vs 1, walka niskorosłych, walka w budce telefonicznej, walka bez reguł czy walki zawodników z dużo cięższymi przeciwnikami. Pojedynki oglądane są z dużym zaciekawieniem i nigdy nie wiadomo, czym federacja nas zaskoczy oraz na jaki pomysł walki wpadnie tym razem.

Prime MMA – gdzie oglądać walki?

Gale freak fight to niecodzienna odskocznia od sportowych walk, a ze względu na medialność i charaktery zawodników, emocje są jeszcze większe. Popularność Prime Show MMA rośnie w siłę i coraz to więcej osób chce oglądać gale przed ekranami. Nie każdy jednak wie, gdzie oglądać Prime MMA.

PPV – Prime MMA przed telewizorem

Najpopularniejszym sposobem na śledzenie gali jest PPV, czyli płatna usługa oglądania wydarzenia przed ekranem. PPV możemy wykupić na stronie Prime MMA lub z reflinka wybranego twórcy (wtedy część kwoty za dostęp trafia do twórcy).

Cena PPV zaczyna się od 35 złotych za najtańszy pakiet. Możemy zdecydować się na nieco droższy dostęp, który oferuje więcej funkcji. Tak jak w innych federacjach, ulepszony pakiet daje dostęp do hejt roomu, gdzie inni komentatorzy w prześmiewczy sposób oceniają innych zawodników i ich umiejętności.

Prime MMA na żywo

Nieco droższym sposobem, lecz zapewniającym znacznie większe emocje, jest oglądanie wydarzenia na żywo. Poza zwiększonymi emocjami dostajemy dostęp do afterparty, które odbywa się po zakończeniu gali.

Na afterze pojawiają się zarówno ci, którzy toczyli swój pojedynek na danej gali, jak i twórcy samego pomysłu. Bilety można kupić na dedykowanych portalach, a za najtańszy zapłacimy 150 złotych.

Prime MMA online

Nadchodzące Prime MMA możemy również oglądać na platformie WP Pilot, która współpracuje z federacją.

Wielu widzów wybiera też śledzenie walk na YouTube, na kanale Prime Show MMA lub u twórców, którzy streamują wydarzenie. Streamerów jest wielu, zarówno tych o większej popularności jak i tych mniej znanych. Poza samymi galami możemy bezpłatnie oglądać konferencje, ważenia i media treningi poprzedzające wydarzenia.

Kto walczy w Prime MMA?

Tak jak przystało na federację freak fightową, Prime ściąga do siebie głównie osoby popularne w internecie, które nie miały nigdy dużej styczności ze sportem. Na galach Prime Show MMA walczy wielu youtuberów, influencerów, streamerów czy gwiazd reality show. Prime MMA, znane jest również ze skrajnych emocji za sprawą ściągania do siebie twórców, wywołujących mieszane odczucia w widzach. Na Prime walczą bardzo kontrowersyjne osoby jak publicysta lewicowy Jaś Kapela czy uczestnik reality show Warszaw Shore Don Kasjo. Ten ostatni jest jednocześnie medialnym włodarzem federacji.

kto walczy w Prime MMA?

Pojawiają się także osoby związane stricte ze sportem jak np. Marcin ”Polish Zombie” Wrzosek (polski zawodnik MMA wagi piórkowej oraz lekkiej) oraz Norman Parke (północnoirlandzki zawodnik MMA i dawny mistrz brytyjskiej organizacji Cage Contender w wadze lekkiej). Na galach bardzo często odbywają się też walki kobiet. Dotychczas na ringu spotkały się m.in. modelka Dagmara Szewczyk, zwyciężczyni programu Projekt Lady Magdalena Lubacz „Maluba” czy tiktokerka Klaudia Kapuśniak „Klaudusiek”.

Może Cię zainteresować:

Świetnie zorganizowana i pełna pozytywnej energii. Mama dwójki szkrabów, która ceni sobie maksymalne ułatwianie codziennych obowiązków domowych. Artystka w kuchni, która serce oddała przepisom swojej prababci. Od czasu do czasu chętnie poznaje tajniki kuchni orientalnej.