Mecze Igi Świątek na żywo – gdzie oglądać transmisje?

07.06.2023 |
| Clock Przeczytasz w 3 Minuty
Mecze Igi Świątek na żywo – gdzie oglądać transmisje?
Przeczytasz w 3 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Sportowe wydarzenia najlepiej smakują, gdy uczestniczysz w nich na żywo. Emocje towarzyszące takim spotkaniom są nie do opisania. Nie zawsze jednak możesz osobiście oglądać tenisowe rozrywki pomiędzy światowymi gwiazdami bezpośrednio z trybun. Na szczęście wiele platform online i kanałów telewizyjnych oferuje oglądanie meczów na żywo.

Nikogo już nie dziwi, że Iga Świątek jest liderką rankingu WTA. Kolejne zwycięstwa w tenisowych rozgrywkach i triumf w wielkoszlemowym US Open we wrześniu 2022 sprawiły, że polska tenisistka jest na językach całego świata. Transmisje z jej meczów biją rekordy popularności. A kibice wręcz nie mogą się doczekać kolejnych rozgrywek. Gdzie oglądać mecz Igi Świątek na żywo? Poznaj nasze propozycje!

Czy można za darmo oglądać mecze Igi Świątek?

Oczywiście, że można. Tenisowe rozgrywki możesz oglądać na ekranie swojego komputera bezpośrednio na stronie, np. Player.pl lub sport.tvp.pl. Pamiętaj jednak, że darmowe transmisje online z meczów nie odbywają się na żywo i zwykle przerywane są reklamami.

gdzie oglądać Igę Świątek za darmo?

Jednak ten rodzaj relacji ma jedną ogromną zaletę – umożliwia zatrzymanie obrazu w dowolnym momencie, przewinięcie go lub powtórzenie wybranego fragmentu meczu.

To szczególnie przydane, gdy podczas rozgrywek tenisowych jeden z zawodników ogłasza „challenge”. Wówczas masz możliwość dokładnego śledzenia zapisu z kamer systemu Hawk-Eye.

Mecze Igi Świątek w streamingu

Transmisje z meczów tenisowych w większości przypadków można oglądać w Internecie za darmo. Niestety większość platform streamingowych nie prowadzi tzw. relacji live. Zatem gdzie oglądać Świątek na żywo?

Najwygodniej będzie śledzić poczynania tenisistki na smartfonie, tablecie, laptopie albo dużym ekranie korzystając z platform VOD, np. Polsat Box Go czy Eurosport Player. Ale to nie jedyne miejsca, gdzie możesz oglądać mecz Świątek w wersji live.

Jeżeli masz dostęp do Player.pl czy Canal+ Online, również możesz obejrzeć mecze polskiej tenisistki na żywo. Zwróć uwagę, które turnieje transmituje wybrany przez Ciebie serwis. Na przykład w Polsat Box Go obejrzysz Wimbledon, a na Canal+ Online mecze WTA 1000, WTA 500 i WTA 250.

gdzie oglądać mecz Świątek w telewizji?

Mecze Igi Świątek w TV

Kochasz sport na dużym ekranie? W takim razie mecz Igi Świątek obejrzyj w telewizji. Większość turniejów tenisowych transmitowanych jest na żywo przez Canal+ Sport, Polsat Sport i Polsat Sport Extra oraz Eurosport (Australian Open, French Open, US Open). Te programy wchodzą w skład różnych pakietów telewizji satelitarnej koncernu Discovery i Warner Bros. Discovery.

A jeśli mieszkasz za granicą i zastanawiasz się, gdzie w telewizji oglądać mecz Igi Świątek, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W Wielkiej Brytanii mecze tenisowe transmituje BBC, w Australii Channel 9, a w Stanach Zjednoczonych Tennis Channel. W większości krajów Europy zmagania tenisistów transmitowane są przez Eurosport. Sprawdź, czy w Twojej kablówce dostępny jest jeden z wymienionych kanałów sportowych. Jeśli nie, skorzystaj z oferty serwisów streamingowych.

Ostatnie mecze Igi Świątek – gdzie sprawdzić wyniki?

Nie zawsze możesz obejrzeć mecz tenisowy na żywo. Chcesz być jednak na bieżąco i jako pierwszy dowiedzieć się o sukcesie swojej faworytki. W takim razie skorzystaj z aplikacji z wynikami sportowymi na żywo. Dostępne są one za darmo na urządzenia z Androidem lub iOS-em.

Aplikacje do sprawdzania wyników będą pomocne również, gdy w Twojej transmisji nastąpi przerwa spowodowana np. słabym zasięgiem w podróży czy dużym obłożeniem serwisu streamingowego.

Może Cię zainteresować:

Świetnie zorganizowana i pełna pozytywnej energii. Mama dwójki szkrabów, która ceni sobie maksymalne ułatwianie codziennych obowiązków domowych. Artystka w kuchni, która serce oddała przepisom swojej prababci. Od czasu do czasu chętnie poznaje tajniki kuchni orientalnej.