Search icon

“Gang Zielonej Rękawiczki”: sezon 2 na zwiastunie Netflixa. Seniorki znowu w akcji

30.04.2024 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
“Gang Zielonej Rękawiczki”: sezon 2 na zwiastunie Netflixa. Seniorki znowu w akcji
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Gang Zielonej Rękawiczki nie powiedział jeszcze swojego ostatniego słowa. Emerytowane ulubienice widzów powrócą bowiem na małe ekrany raz jeszcze w kontynuacji ciepło przyjętej komedii z 2022 roku. Zobaczcie jej pierwszy zwiastun. 

Gang Zielonej Rękawiczki 2 – zwiastun Netflixa   

Zuza, Kinga i Alicja niezmiennie są w swojej szczytowej formie i już planują kolejny skok. Tym samym ich wyobrażenia o ustatkowanym życiu na dobre odchodzą w niepamięć. Co ponownie pchnęło je na przestępczą ścieżkę? – Co nieco zdradza w tym zakresie oficjalny opis produkcji, w którym możemy przeczytać:

W trakcie ucieczki gangu okazuje się, że syn Zuzy wpada w kłopoty. Złodziejki wraz z ekipą seniorów, muszą wyjść z ukrycia, by stawić czoła bezwzględnemu przeciwnikowi.

W ten właśnie sposób coraz wyraźniej klaruje się wizja kolejnej misji na krawędzi, a celem przyjaciółek, wspieranych przez grupę seniorów staje się Galeria Narodowa. Ich poczynania możecie już śledzić na łamach pierwszego zwiastuna 2. sezonu “Gang Zielonej Rękawiczki”. Znajdziecie go poniżej: 

Gang Zielonej Rękawiczki: sezon 2 – obsada i twórcy 

Do pierwszoplanowych ról powracają Magdalena Kuta jako Zuza, Małgorzata Potocka jako Kinga i Anna Romantowska jako Alicja, którym partnerują na ekranie m.in.: Krzysztof Tyniec, Beata Bandurska, Mirosław Zbrojewicz, Katarzyna Figura oraz Andrzej Grabowski.

Za reżyserię 2. sezonu odpowiadają Bartosz Kruhlik (“Supernova”, “Adaptacja”) i Antonio Galdamez (“Noamia”, “Na twoim miejscu”), pracujący ze scenariuszem Hanny Węsierskiej i Bartosza Kozery. Za produkcją stoi ponownie Studio Baboo Production.

Kiedy premiera na Netflix? 

Kolejna odsłona serii zadebiutuje w bibliotece Netflixa latem tego roku. 

Źródło: Netflix 

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.